nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Wystawianie ofert na GP

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 08-02-2011 21:07

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 897
W celu zachowania uczciwej konkurencji na Giełdzie Punktów prosimy o przestrzeganie pewnych zasad przy podawaniu ceny widocznej w tabeli ofert.

Cena prezentowana w tabeli musi dotyczyć wielkości 1k pkt a nie innych pakietów np. miliona. Wszelkie inne ilości punktów i ich ceny prezentujemy w szczegółach ofert.

Oferta nie powinna zawierać warunku podawanego w szczegółach oferty w którym minimalnym pakietem sprzedaży jest wielkość wyższa a niżeli 100k.

Przedstawianie szczegółów oferty w której występują sprzeczności typu "sprzedaje TYLKO pakietami po 500k pkt w cenie X, ale w drodze wyjątku również 100k w cenie Y (która jest wyższa od ceny X)" jest niedopuszczalne - po pierwsze w takim przypadku cena prezentowana w tabeli ofert powinna być ceną Y a po drugie określanie minimalnej paczki punktów powyżej 100k jest jest niezgodne z założeniami giełdy.

Wystawianie tego typu ofert będzie skutkowało ich usuwaniem. W przypadku powtórzenia sytuacji nastąpi wyłączenie możliwości wystawiania ofert przez użytkownika na GP.

W przypadku chęci przedstawienia oferty na innych zasadach a niżeli przedstawione powyżej, zapraszamy do działu ogłoszeń http://www.seomatik.pl/forum/category/4-ogloszenia/
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1