nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Zmiany - linki gwarantowane i autolinkowanie

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 07-03-2011 23:38

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 897
Uwaga! - dokonaliśmy kolejnej zmiany systemowej mającej wpływ na wartość linków.

Poza podnoszeniem do rekordowych poziomów wymagań względem parametrów dodawanych serwisów do systemu SeoMatik.pl takich jak poziom BL, liczba linków wychodzących a także podniesionymi w ostatnim czasie bonusami za PR, domeny główne, site i staż... do dyspozycji mamy proporcje pomiędzy linkami gwarantowanymi a linkami bonusowymi.

Dla przypomnienia startowaliśmy z liczbą linków gwarantowanych na poziomie 1500 w ramach jednej domeny - pozostałe lokalizacje przeznaczane były na linki bonusowe w zamian za bonus site dla właściciela serwisu. Z czasem w/w poziom był już obniżany najpierw do 1000 a następnie do 300 linków gwarantowanych.

Od dzisiaj serwisy pod linki gwarantowane przeznaczać będą tylko 250 lokalizacji - pozostałe trafią pod linki bonusowe.

Nieodzowną rzeczą w takiej sytuacji jest zmniejszenie poziomu autolinkowania serwisów systemowych ze 100 do 80 linków gwarantowanych - zmiana wynika z faktu iż po w/w zmianie wzrośnie liczba linków bonusowych dla tych serwisów.
Dodano: 08-03-2011 10:34

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
ok, ale co to da tak na prosty język.

Trochę siedzę już w seomatiku, zaliczałem wszystkie zmiany, a obecna zmiana jak przełoży się na punktację i inne aspekty? - bo nie potrafię sobie tego przełożyć.

Dzięki!
Dodano: 08-03-2011 16:32

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 897
W zależności od której strony patrzymy może to być większa stabilność linków a także większa ich efektywność gdyż dla każdego linku gwarantowanego będzie przypadała większa liczba linków bonusowych. W przypadku punktów wzrośnie znaczenie wszelkich bonusów zaczynając od bonusu za domenę główną a kończąc na bonusie za poziomu situ.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1