nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Ni ebyło ostrzeżenia o braku punktów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 25-04-2011 18:52

Autor: usunięty
Witam,

Odjęło mi punkty z przelewu od sprzedawcy i nie było mejla z ostrzeżeniem o braku tychże punktów. Dziś dostałem że mi odjęlo przelew awaryjny. Poszło mi sie "walić" kilka tysiecy linków dawno temu zajętych z witryn głownych... po prostu aż sie kurna płakac chce :(

Berbeć
Dodano: 26-04-2011 00:21

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Niezależnie od tego czy otrzymałeś maila czy nie, bo tego stwierdzić nie mogę... należy pamiętać że decyzję o ciągłości przelewu podejmuje sprzedający i to uzgodnienia z nim są decydujące, dlatego to w interesie kupujących jest regulowanie zobowiązań przed terminem płatności a nie po nim. System co mógł to zrobił w tej sytuacji, udzielając przelewu awaryjnego.
Dodano: 26-04-2011 09:02

Autor: usunięty
gdyby tak było skarżyłbym się na sprzedającego a nie system :p Wszelkie mejle dochodza akurat tego jednego 3 dni temu nei było :)

Poza tym wyraźnei pisze, że nei było mejla a nie że sprzedajacy dał ... ciała ;)

trudno - przeboleję.

Zgredek
Dodano: 26-04-2011 11:23

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Moim zdaniem to twoja wina, mail musiał wyjść. Jak może zawsze mail przychodzić (automat) a raz nie? Maszyna to algorytm. zawsze działa tak samo - nie myli się jak człowiek.

Swoją drogą utrata takich linków jak napisałeś boli - a pewnie zaboli jak google to weźmie pod uwagę.

Pozdrawiam!
Dodano: 26-04-2011 11:28

Autor: usunięty
Ja też wczoraj wszedłem do systemu i zobaczyłem przelew awaryjny na 3 dni, a więc wcześniej musiał być na 5 dni i też ani jednej wiadomości nie dostałem :)
Dodano: 26-04-2011 12:40

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
koorde, to o czym Ty piszesz w ogole nie ma związku z tematem gdyż to że otrzymałeś przelew na 3 dni to znaczy że w ostatnich 50 dniach już korzystałeś z przelewu awaryjnego na 5 dni. Dokładnie to było 24-03-2011 15:06 - więc wątpię abyś pamiętał dzisiaj czy ponad miesiąc temu otrzymałeś maila że kończy Ci się jakiś inny przelew.

berbec, dlatego nie napisałem że na 100% dostałeś bo tego nie mogę sprawdzić ale co to za polityka żeby nie płacić sprzedawcy w umówionym terminie? - osobiście swoje rachunki płacę zawsze przed terminem i wtedy nie mam niespodzianek że ktoś nie przedłuży mi swojej usługi.
Dodano: 26-04-2011 14:23

Autor: usunięty
racja przepraszam, nie zrozumiałem wątku :)
Dodano: 26-04-2011 20:07

Autor: usunięty
SMA nie pisz mi o płatnościach bo nie o tym piszę i nie to mam na mysli :) poskarżyłem sie bo zginął mi gdzies jeden mejl :)

moze u mnie w spamie moze od was nie wyszedł - nie wnikam ... ot napisałem bo czułem potrzebę :)
Dodano: 26-04-2011 20:43

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Już w pierwszej odpowiedzi stwierdziłem że nie jestem wstanie tego sprawdzić a skoro ciągniesz temat dalej to wywnioskowałem że chodzi bardziej o linki niż o maila stąd wyrażone moje zdanie na ten temat.
Dodano: 28-04-2011 08:58

Autor: krzesieg
Zarejestrowany: 08-08-2010
Postów: 28
witam, chciałem zasygnalizować, że może jest jakiś błąd w systemie, ponieważ też nie dostałem ostrzeżenia mailem o uruchomieniu przelewu awaryjnego - przelew rozpoczął się 26.04
Dodano: 28-04-2011 12:46

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
To również inny przypadek. Komunikat o przydzieleniu przelewu awaryjnego tworzony jest w sytuacjach typu: zerwanie innego przelewu przychodzącego do konta lub deaktywacja stron na koncie. Komunikat nie jest wysyłany gdy spadek punktów wynika z wycofania pojedynczych linków ze stron systemowych co powoduje stopniowy i powolny spadek punktów (zgodnie z życzeniem użytkowników którzy zalewani byli takimi komunikatami w takich sytuacjach).
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1