nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Jak to dziala? Punkty.

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 30-04-2011 20:21

Autor: usunięty
Witam
Zalozylem konto ponad miesiac temu, kupilem 100.000 punktow.
Wykorzystalem ponad 20000, wiec powinienem miec jeszcze 80000. Dzisiaj sprawdzam a mam zero i jakis przelew awaryjny. Widze ze sprzedawca pyta sie mnie o przedluzenie punktow? Po co mi przedluzac skoro mam 80000? Dzisiaj mam anulowane 100000 punktow od niego pomimo ze za nie zaplacilem!

Pewnie czegos nie doczytalem w regulaminie ale moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi?
Czy jesli wykorzystalem tylko 20000 punktow przez miesiac to reszta mi przepada?? Dlaczego on (sprzedawca) anulowal mi 100000 za ktore zaplacilem?
Dodano: 30-04-2011 20:44

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

1) punkty wynajmujesz co do zasady na okres 1 miesiąca
2) gdyby dostawca punktów nie anulował punktów, to nadal miałbyś 80.000 wolnych punktów
3) przelew awaryjny to opcja systemowa która na pewien czas utrzymuje Twoje zdobyte linki tak byś ich nie utracił gdy tak jak w tej sytuacji, zakończył ci się okres wynajmu a nie dokonałeś nowego zakupu
Dodano: 05-05-2011 16:53

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
To że nie wykorzystałeś 80000 to Twoja strata. Wynajmując(nie kupując na stałe) punkty wynajmujesz je na miesiąc i musisz wynająć tyle ile zużyjesz, bo tak to punkty czekają na wykorzystanie i nic z nich nie ma.

Dopiero jak zabierze Ci pkt. a da za to linki to jest wykorzystane.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1