nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
PR strony bez linków ze stron z PR?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 21-05-2011 01:15

Autor: usunięty
Witam,
Czytałem dość sporo o seo, jednak ciekawi mnie jedna (właściwie nie jedna, ale o jedną pytam w tym temacie) sprawa, na temat nie mogę nigdzie znaleźć choć odrobinę wiarygodnej informacji, dlatego zadaje pytanie tutaj ;)

Właściwie to nie ma to zbytnio dużo związku z seo, a z samą oceną stron przez google.
Czy strona internetowa, która nie posiada w ogóle linków wychodzących, albo ma ich bardzo mało (w każdym bądź razie nie jest farmą...), jednak jest linkowa tylko i wyłącznie ze stron PR0/Unranked ma jakąkolwiek szanse zdobyć PageRank 1,2,3,4 itd?





I przy okazji tematu PR. Gdzieś ostatnio wpadłem na spis PR Update'ów, z których wynikało, że tak jak kiedyś update PR odbywał się co 3-4 miesiące tak w 2010 roku odbył się tylko raz, a o ile dobrze pamiętam w 2011 roku był jakoś na początku roku, bodajże przełom luty/marzec.
Ogólnie z tego zestawienia wynikało, że google robi update'y PR coraz rzadziej, a co za tym idzie prawdopodobnie już by nie było w tym roku update'u.
Czy ktoś ma jakieś info w tej sprawie? Czy to zestawienie może nie było po prostu w pełni uzupełnione?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1