nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
masowe sprawdzanie site backlinks

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-07-2011 17:53

Autor: usunięty
Witam
Polacy walczą o 3 miejsce a ja walczę już własną qurwicą
próbuje znaleźć jakieś sensowne darmowe narzędzie do sprawdzania parametrów strony
ale ciężko, poproszę więc o zdradę Waszych narzędzi, jeśli można ;)
nie mam dużych wymagań
- sprawdzanie site
- sprawdzanie backlinks
- ewentualnie PR
(google, yahoo)

1. pojawiał się na forum seoquake, ale to męczące jak się ma więcej niż kilka stron, poza tym przy seoquake miałem captche że jestem botem
2. są też inne dodatki do firefoxa i chrome'a ale to wszystko sprawdzanie pojedynczych stron
3. jeśli komuś takie coś wystarcza to wynalazłem bardzo fajny dodatek do chrome'a
4. znalazłem też idealny dla mnie skrypt, który właśnie powstał, ale nie wiem co będzie z jego rozwojem -> zobacz <- bo gdyby działał u mnie jak w wersji demo na stronie to byłoby to czego szukam, ale na 2 hostingach nie działa w ogóle, a na 3-im trzeba kombinować, a więc podsumowując:

darmowy skrypt podobny do tego z pkt4.
i na wszelki wypadek podkreślam jeszcze raz: darmowy
jak nie znasz to się nie wypowiadaj - jakby kogoś korciło

zapomniałbym, jakby ktoś nie miał i nie znał, a chciał coś do monitorowania słów kluczowych witryn to jest fajne narzędzie - bezpłatne - Free Monitor for Google
Dodano: 08-11-2011 12:34

Autor: usunięty
Tak się składa, że jestem autorem skryptu opisanego w pkt. 4.
Rozwój jest niezbyt szybki, ale nic mu na razie nie zagraża.
Minusem jest dość opieszały support - reakcja na zmiany w wyszukiwarkach jest obecnie dość wolna, ale pracuję nad jej przyspieszeniem.
Największym obecnym minusem skryptu jest brak obsługi proxy i w najbliższym czasie niestety się to nie zmieni.
Co do hostingów: skrypt jest dość wymagający. Najlepiej sprawuje się na VPS'ach z własnym IP. Na share hostach z współdzielonym IP nie ma większego sensu jego instalacja.
W jednej z kolejnych wersji pojawią się dodatkowe zabezpieczenia przed banowaniem.
Generalnie skrypt jest w wersji rozwojowej, pod koniec roku można liczyć na wersję 2, zoptymalizowaną, o większych możliwościach i prawdopodobnie z obsługą proxy. Na pewno do tego czasu będzie działać system niemal natychmiastowych aktualizacji obsługi zmian silników wyszukiwarek.
Skrypt jest nie tylko za free, ale przede wszystkim Open Source, więc tradycyjnie zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1