nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Zmiana linkowania dla całego folderu na raz

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 24-07-2011 23:30

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Witam!

Wiem już, że zatrzymanie linkowania gdy poziom pkt. spadnie poniżej 10% odpada, ale znów jestem w sytuacji, że mam ok 20 folderów (każdy dla tego samego projektu pozycjonowanego), w każdym folderze mam po 11 grup - każda dla innej kategorii, ale te same linki we wszystkich.

Teraz poziom pkt. z miliona spadł mi do ok 200k w około dobę i widzę ,że leci dalej. W tym samym czasie system z wolnych pkt. losuje moje linki dalej i zabiera punkty. Więc muszę zatrzymać linkowanie najbardziej agresywnych projektów. Gdybym mógł dokonać masowej zmiany na wszystkich grupach z folderu, to zamiast przebijać się przez np. 7 folderów po 11 grup - 77 działań, to zaznaczając np. checkbox robiłbym tylko 7 zmian dla 7 folderów.

Bardzo proszę jeśli to możliwe. Dodatkowo wpadłem w pętlę przelewów awaryjnych i nie mogę z nich wyjść. Każdy przelew dostaję teraz na godzinę. Ostatnio już miałęm mieć zero przelewów (za dobę) i akurat jak jeb.. i system obciała pkt. to co 2h miałem przelew awaryjny i pkt zabierane. Gdybym miał czyste konto to dostałbym jeden na 7 dni - do czego dążę, ale póki co muszę mocno nagimanstykować się jak teraz.
Jeśli Wasi programiści nie będą musieli się nad takim czymś nagimanstykować ;) to błagam o taką opcyjkę :)

Pozdrawiam!
Dodano: 25-07-2011 10:19

Autor: nfpeel
Zarejestrowany: 10-11-2009
Postów: 21
Ja myślę, że punkty lecą bo coś jest nie tak ze sprawdzaniem site w systemie od kilku dni.
Nie mogę dodać żadnej strony od wczoraj bo
"Nie można pobrać informacji o domenie, proszę spróbować za chwilę", a punkty mi lecą w ostrym tempie w dół.

Ale to tylko domysły, napisałem już oczywiście mejla do admina w ten sprawie.
Dodano: 25-07-2011 11:34

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
bioptak, ręcznie możesz wstrzymać przyrost dla wszystkich linków wchodząc we wszystkie linki a następnie masowa zmiana parametrów. Nie da się ukryć że w przypadku spadku punktów na koncie taki ruch niestety nie pomoże o ile zostanie zbyt późno wykonany.

nfpeel, site w ciągu 3 tygodni spadł o 40mln a to przekłada się na spadek punktów który powoduje globalnie wycofywanie linków z czego robi się kula śnieżna - oczywiście nie licząc czynników o których wcześniej pisaliśmy. Swoją drogą obecna liczba wolnych punktów na GP jest o wiele większa niż jeszcze w czerwcu ze względu na długoterminowy wzrost site oraz PR.
Dodano: 25-07-2011 12:06

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
ok, dzięki - to rozwiązanie znam. Ale ono zmienia dla wszystkich linków jakie mam. A ja chciałbym zatrzymać powiedzmy w 7 folderach z 20stu i w każdym inaczej ustawić (bo każdy projekt jest inną mocą linkowany. Oczywiście jak nie ma innej opcji to robię dla każdej grupy oddzielnie.

Oczywiście tak jak piszesz - za późno wykonane nic nie da. Ale ja jestem z seomatikiem prawie od początku - zdążyłem nauczyć się jak go obsłużyć sprytnie i zdejmując linki, ustawiając przyrost na 100 udaje się odzyskać punkty.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1