nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Usuwanie linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 03-08-2011 11:29

Autor: usunięty
Witam,

Chciałbym wyjść z taką inicjatywą dodania kolejnej opcji. Mianowicie:

Twoje konto > Ustawienia > Kolejność usuwania linków

Mamy dwie opcje:
- Od najstarszych
- Od najnowszych

Może by tak dodać opcję "Najdroższe", "Najtańsze" ? I co za tym idzie co Wy na to by dodać minimalny i maksymalny próg punktów za wstawienie linka. Tym samym można by samodzielnie definiować, że dla przykładu:

pozycjonowanie zaplecza - 0-100pkt za link

pozycjonowania dobrej strony - >1000pkt za link

Druga opcja raczej obciąży system, pierwsza raczej nie powinna(opieram się na swoim doświadczeniu programistycznym) bo to tylko kwestia zmiany sortowanej własności.
Dodano: 03-08-2011 23:09

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Pierwsza opcja gotowa. Druga tak jak napisałeś - kwestia obciążeń przy takiej olbrzymie liczbie linków... więc póki co dla lepszych stron można kierować linki z opcją "TG", gorszych "TP".
Dodano: 09-08-2011 14:00

Autor: usunięty
Nie wiem czy ta opcja działa poprawnie lub czy czasem nie jest zaimplementowana wyłącznie przy braku środków. Otóż po już długim czasie obserwacji zauważyłem, że:

Mam Link którego chcę się pozbyć zatem ustawiłem mu max ilość na 1 i spadek liczby 3 na dzień (tak dla bezpieczeństwa). No i mając ustawione, że chcę aby były usuwane najtańsze oczekuję że średnia na link będzie rosnąć(droższe zostaną). Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie i średnia maleje. Może to być przypadek, że akurat wygasły z woli właścicieli serwisów jakieś drogie linki taki efekt powstał, mimo wszystko będę wdzięczny za małą weryfikację zachowania aplikacji. Może się mylę, a może nie.

Pozdrawiam
Dodano: 09-08-2011 17:11

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Tak, ona jest zaimplementowana wyłącznie przy braku środków na koncie...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1