nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Ilość linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-08-2011 21:49

Autor: krzysiekp
Zarejestrowany: 28-03-2011
Postów: 11
Witam,

Zauważyłem, że nie wyświetla się już informacja o maksymalnej liczbie linków a dopiero gdy jest ich 50 bonus za DG może być maksymalny. Np. u mnie jest kilka domen które mają prawie 100% a zaledwie 500pkt za DG. Wydaje mi się to trochę nie intuicyjne. Czy byłaby możliwość jakoś sprawdzić ilość linków dla domeny ?

Pozdrawiam,
Krzysztof Podkanowicz
Dodano: 10-08-2011 22:38

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Dzięki zmianie w łatwy sposób można ocenić w jakim procencie mamy przydzielone punkty za bonusy np. jeśli domena ma przydzielonych 75% linków to Twój bonus za domenę główną wynosi właśnie te 75%...

Sytuacje o których piszesz, z tego co widzę, dotyczą nowych serwisów które nie posiadają jeszcze zlokalizowanych wszystkich podstron stąd mniejsza przydzielona liczba punktów...

...ale postaramy się uwzględnić również i ten czynnik w wyliczeniu procentu zapełnienia strony linkami.
Dodano: 11-08-2011 20:55

Autor: usunięty
tylko po co byla ta zmiana na % dla zmylenia przeciwnika>:)
Dodano: 11-08-2011 22:46

Autor: pracus
Zarejestrowany: 16-12-2009
Postów: 18
Bo ktoś inny tak poprosił - we wcześniejszym wątku. Nie dogodzisz wszystkim :)

To może warto aby było tak i tak? Po nowemu i staremu.
Dodano: 12-08-2011 13:22

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
mikeu, obecnie użytkownicy posiadający starsze strony widzą ile mają więcej punktów ponad ustalony standard - w przypadku wartości ułamkowej taka informacja nie była oczywista.
Dodano: 26-08-2011 10:09

Autor: usunięty
po czasie ale dziękuję za tą funkcjonalność.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1