nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Przydała by się opcja multilinku dla linków standardowych

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 25-08-2011 17:27

Autor: usunięty
Mam około 500 stron do dodania i jak sobie pomyślę że mam je dodawać pojedynczo to mi się coś robi...

Nie interesuje mnie multilink tam gdzie się daje linki jeden pod drugim bo tam z tego co wiem jedna strona jest linkowana określoną liczbą punktów przez określony czas, a ja chcę żeby wszystkie linki były linkowane przez cały czas tylko mniejszą ilością punktów...
Dodano: 25-08-2011 18:33

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W celu masowego dodawania stron można skorzystać z MDD. W przypadku chęci dodania dużej liczby linków skorzystaj z importu linków.

Różnica pomiędzy Linkiem a MultiLinkiem jest tylko taka że w przypadku tego drugiego dodajemy listę anchorów i urli które w sposób automatyczny są miksowane tworząc różne kombinacje anchorów i linków.

Jeśli zależy Ci na na linkowaniu konkretnych linków przez określoną liczbę lokalizacji skorzystaj ze standardowych linków które możesz wprowadzić do systemu poprzez opcję importu.
Dodano: 25-08-2011 19:23

Autor: usunięty
Aha, nie znałem tej opcji..
Czyli tak żeby dodać linki z pliku csv separatorem będzie ; ?

Coś mi się wydaje że csv automatycznie daje tabulator jako separator nie średnik.. Jaki mam wpisać separator jeśli w pliku csv mam A1,A2.. jako url, B1,B2.. to anchor?
Dodano: 25-08-2011 20:52

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Np. tak:
B1;A1
B2;A2
B3;A3
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1