nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Częstrze sprawdzanie site

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 27-10-2011 17:42

Autor: usunięty
Może dało by się sprawdzać częściej site tak by wyeliminować strony zbanowane z systemu, Dziś zauważyłem że co trzecia domena jest zbanowana, mimo że za któe nawet płaciłem 6000 punktów..
Kupuje aktualnie 4 miliony punktów, mam ręcznie sprawdzać wszystkie domeny? Czy być stratny milion punktów na zbanowanych domenach?
Dodano: 27-10-2011 20:04

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Średni czas deaktywacji zbanowanego serwisu wynosi dokładnie 5 dni. 48h trwa rozliczenie linków i punktów z tego typu stron. Co do zasady nie ma sensu ręcznego monitorowania pod tym kątem przydzielonych lokalizacji poza sytuacja że w/w okresy wydają się być zbyt długie... Częstsze monitorowanie zasobów mogłoby niepotrzebnie zwracać uwagę Google na systematyczne zapytania które nie są rzeczą naturalną. Liczba lokalizacji na zbanowanych domenach przy w/w częstotliwościach ich wykrywania dla całego systemu wynosi 0,2% (oczywiście 1-2 razy do roku wartość ta wzrasta co związane jest z masowym czyszczeniem indeksu przez Google z którym właśnie mamy do czynienie w tym miesiącu).
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1