nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
naliczanie punktow

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 09-10-2009 21:03

Autor: usunięty
Witam,
Mam pytanko, w jaki sposob moge sprawdzic ile dodana strona moze uzyskac punktow? A moze w jakis sposob moge to sam obliczyc?
Wiem, ze po zainstalowaniu skryptu zobacze punkty ale przed tym wolalbym sie upewnic ile dostane punktow a nie mam pojecia na jakiej zasadzie to dziala.
Wiem ze moze zly dzial ale nie moge mojego pytania dopasowac do innego;)
Dodano: 09-10-2009 22:48

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Niestety, nawet po instalacji skryptu nie otrzymasz odpowiedzi na swoje pytanie.

System przyznaje punkty za dodaną domenę stopniowo - z każdym kolejnym przydzielonym linkiem na stronę wartość otrzymanych punktów będzie rosnąć

Poza ilością przydzielonych linków, do najważniejszych czynników od których zależy ilość otrzymanych punktów należą: PR strony, wielkość site, ilość wyświetlanych linków systemowych...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1