nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Wprowadzenie punktów ujemnych za zbyt duża ilosć wychodzących

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-10-2009 15:26

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
mam taka mała propozycje wprowadzenie punktow minusowych za ilosc linków wychodzących

nie chodzi o to aby robic to np 10 wychodzacych i punkty minusowe

ale biorąc pod uwagę gotlink i seomatik - razem maksymalnie mozna wyswietlic 30 linków plus standartowo 2 linki z templatki i od tego poziomy przyjąc i dawac za dana strone punkty minusowe -czyli mniej zarabiam jesli daje na danej stronie wiecej niz okreslona ilośc punktów

według mnie pozwoliło by to podnieśc w pewnien sposób skutecznośc systemy - fakt nie robilem testów czy 10 czy 20 czy 100 to farma ale wydaje mi sie ze wartośc 32 linków była by odpowiednia do obecnej punktacji, natomaist przy wiekszej ilosci było by to juz inaczej punktowane

fakt nie wiem czy system ma takie mozliwości techniczne ale być moze akurat to jest warte do zastanowienia i do wprowadzenia w przyszłości
Dodano: 12-10-2009 10:56

Autor: marcinox
Zarejestrowany: 14-09-2009
Postów: 17
jestem za!
Dodano: 12-10-2009 12:12

Autor: usunięty
A moim zdaniem nie jest to najlepsza idea.

Poprostu cena za link na takiej stronie powinna być stosunkowa mała. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, gdyby link do mojego zaplecza był 35 linkiem na stronie posiadającej dla przykłady 10.000 BackLinków (niezaleznie od PR takiej strony).
Dodano: 12-10-2009 23:03

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
jak cena moze byc mała bez obniżenia punktacji za nia

system płaci za wyświetlenie linka np 10 pkt i tyle samo przekazuje z tego co pamiętam czyli jeśli by obniżyć o 50% (uwazam to zz rozsądną wartość jesli nawet nie za niską) to ktos zarabia 5pkt i tyle samo sie płaci
Dodano: 13-10-2009 23:31

Autor: usunięty
jesli juz mowimy o karach za "spam" to ilosc punktow za linki powinna byc w części zalezna od ilości treści na stronie. Wiadomo ze przy niklej ilości znaków google ma problem z określeniem tematyki strony przez co obniżone jest PR / jesli w ogole podstronę dostanie nawet PR1.
32 link do rożnych stron - jeszcze jesli w ogole nie powiazane - po prostu robi śmietnik z takiej strony.
Dodano: 20-10-2009 08:56

Autor: usunięty
Zwłaszcza że jest mnóstwo stron na których nie ma prawie żadnej treści lub jest dosłownie parę zdań z generatora.
Czy kiedyś śmieci zostaną odfiltrowane??
Dodano: 21-10-2009 19:56

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
A sprawdzałeś pod kątem zaindeksowania takiej podstrony?

Nie da się jakoś odrzucać z systemu podstron, które są niezaindeksowane? Niektóre domeny są przepełnione takimi niezaindeksowanymi podstronami.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1