nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Zmiana kategorii

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 04-12-2012 08:45

Autor: usunięty
Witam

Dodałem parę linków w systemie i chciałbym zmienić ich kategorie.
Czy jest to możliwe ?
Wiem, że te co są rozdane to już zostaną ale może nowe można przydzielić do innej kategorii ?
Czy zatrzymać rozdawanie i na nowo wprowadzić w innej kategorii tylko czy system pozwoli na to ?

Jeszcze jedno pytanie, jak usunę linki bo nie podoba mi się jakaś strona to czy zwracane są wszystkie punkty czy część ?

Dzięki pozdrawiam
Dodano: 04-12-2012 10:42

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Możesz np. zatrzymać przydział lokalizacji dla tego linku i dodać kolejny przydzielający w innych kategoriach i system na to pozwoli. Jeśli takich linków masz dużo to możesz dokonać eksportu linków a następnie ich importu wybierając odpowiednią kategorię. Za wycofanie lokalizacji system nie pobiera żadnych kosztów i punkty w całości wracają :)
Dodano: 04-12-2012 17:44

Autor: usunięty
Chociaż ktoś nie pobiera za to prowizji :)
OK, to jeszcze jedno pytanie.
Co jaki czas są przeliczane punkty za serwisy ?
Chodzi o to, że miałem dużo linków wychodzących do obcych stron co minusowało mi punkty. Teraz to zmieniłem więc chciałbym aby na nowo przeliczyło punkty.
Dodano: 04-12-2012 21:26

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
LinkOut - 1-2 razy na m-c
SITE/PR - co 5 dni

Przeliczyłem ręcznie :)
Dodano: 04-12-2012 22:10

Autor: usunięty
Dzięki

Chociaż jeden porządny system wymiany, który jest pilnowany bo w innych kontakt z adminami jest prawie zerowy ....
Dodano: 05-12-2012 00:17

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Dla jednych liczą się użytkownicy, dla innych...

Powodzenia :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1