nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Podlinkowanie gotlinkiem

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 14-12-2012 20:55

Autor: Mak
Zarejestrowany: 25-09-2009
Postów: 9
Proponował bym zmienić w podlinkowaniu gotlinkiem jedną rzecz.

Mianowicie przy eksporcie do gotlinka wysłać linki od najnowszych, a nie jak jest teraz nowo dodane są na końcu w gotlinku.

Jaka to różnica, a no taka że jak damy w gotlinku na podlinkowanie np. 10 tys punktów i w jeden czy nawet parę dni nam nie zdąży podlinkować, a za jakiś czas chcemy usunąć tą paczkę i dodać kolejna do podlinkowania to leci znów od góry po tych samych linkach co były już wcześniej podlinkowane. A dobrze by były jak by najpierw podlinkował nowe lokalizacje w seomatiku, a nie w kółko zaczynał od tych samych i nie wiadomo czy zdąży podlinkować nowe w jakimś tam czasie.

A teraz jest to tak ważne bo w seomatiku jest taka rotacja jak nie wiem. Nie zdążę jednych podlinkować już strony nie działają albo maja bana.

Może trochę namieszałem, ale mam nadzieje że wiadomo o co chodzi :)
Dodano: 15-12-2012 13:49

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jeśli dobrze zrozumiałem to chodziło o odwrócenie kolejności lokalizacji podczas eksportu - taką zmianę wgraliśmy. Dobrze byłoby abyś sprawdził i dał znać czy o to chodziło.
Dodano: 15-12-2012 16:18

Autor: Mak
Zarejestrowany: 25-09-2009
Postów: 9
Kurka rewelacja :) Nie sądziłem że tak szybko to zrobicie. Wielkie dzięki
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1