nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Ostrzeżenia i bany
Problem z hostingiem

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 06-03-2013 10:05

Autor: super_truper
Zarejestrowany: 29-06-2011
Postów: 2
Witam serdecznie!
W związku z brakiem odpowiedzi na mail chciał bym prosić o przywrócenie linków na stronie 563388.
Strona działa i jest już aktywna w systemie, a linki są przydzielane.

Przepraszam za zaistniałą sytuację, ale problemy z hostingiem nie były z mojej winy.

Przy okazji, co z kwestią ludzi, którzy ewentualnie usuną linki z mojej strony? Czy dezaktywacja usunęła wszystkie linki i w tym momencie muszę czekać na ich ponowne przydzielenie?

Pozdrawiam
Dodano: 06-03-2013 10:44

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witam,

Wskazana domena jest aktywna - w przypadku deaktywacji spowodowanej czasowym problemem z hostingiem.... aktywacji można dokonać samemu po ustaniu problemu. Aktywowanie domeny w ciągu 48h od momentu deaktywacji, zachowuje przydzielone wcześniej linki.
Dodano: 06-03-2013 22:48

Autor: super_truper
Zarejestrowany: 29-06-2011
Postów: 2
Dziękuję za odpowiedź.
W takim razie widać, że się nie wyrobiłem, bo mam obłożenie na poziomie 1%. Ile trzeba czekać na ponowny przydział linków?

Pozdrawiam
Dodano: 06-03-2013 23:15

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą - wszystko jest zależne od zapotrzebowania w danej kategorii na lokalizacje przedstawione w statystykach systemu :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1