nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Automatyczne anulowanie przelewu awaryjnego

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 12-08-2013 19:07

Autor: usunięty
Witam serdecznie,

często zdarza mi się zapomnieć doładować konto punktami i dostaję przelew awaryjny. Natychmiast po tym doładowuję konto. Problem w tym, że awaryjny dalej zostaje co powoduje, że mam więcej punktów niż w rzeczywistości. Prowadzi to do tego, że za ten nadmiar potrafią mi się kupić linki w bardzo wysokich cenach, a zaraz po jego anulowaniu muszą być wycofane. Czy jest możliwość zmniejszenia liczby punktów w przelewie awaryjnym o ilość nowo przelanych?

Pozdrawiam
Dodano: 12-08-2013 21:58

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Właśnie wdrożyliśmy mały upgrade - od teraz możesz anulować przelew awaryjny w zakładce przelewów. Lecz pamiętaj że jeśli w dalszym ciągu nie posiadasz wystarczającej ilości punktów to system przydzieli kolejny awaryjny.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1