nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Linki

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 28-09-2013 12:22

Autor: qlwik
Zarejestrowany: 18-08-2010
Postów: 24
Proponuję wprowadzenie 2 istotnych zmian do systemu:
- pokazywanie tylko jakiegoś małego procenta linków, najlepiej losowych
- zablokowanie robotów zliczajacych linki takich jak majestic seo

W tym momencie jakość stron nie ma dla google żadnego znaczenia, jeżeli strona zostanie oznaczona, to i tak strony linkowane dostaną filtra, nawet jak w systemie będzie drugi onet.pl.
Ocena przez użytkowników to w tym momencie ogromna szkoda dla systemu, większość użyszkodników pobiera całą listę linków i wrzuca do disavow. Jak nie ukryjecie większości linków system niedługo padnie na twarz, a tego bym nie chciał.
Dodano: 29-09-2013 14:25

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
podoba mi się to "użyszkodników"

fakt niestety, ludzie którzy nie umieją korzystać z SWL po powiadomieniu wrzucają całą liste na disalov i tego nie da się uniknąć,

fakt też jest taki, iż z SWL taki moloch jak google może poradzić sobie w bardzo prosty sposób, a działania w stylu disalov powiadomienia o nienaturalnych mają na celu pokazanie że działamy w celu ograniczenia ustalania pozycji przez pozycjonowanie, a fakt jest taki bez pozycjonowania w Topach byłby smietnik i kogiel mogiel

tak więc ukrycie gdzie wyświetlaja se linki niestety nic nie da,

ocenianie stron i cięcie punktów za to mi się też nie podoba, ale ja wykorzystuje system do pewnych rzeczy i dla mnie nie liczy sie wygląd ale inne parametry,
Dodano: 29-09-2013 16:37

Autor: qlwik
Zarejestrowany: 18-08-2010
Postów: 24
Tylko po co guglowi to ułatwiać, on nam stawia kłody pod nogi na każdym kroku, więc trzeba się bronić. Bez tego cały system będzie oznaczony w przeciągu paru miesięcy... To już bany były lepsze..
Dodano: 01-10-2013 02:38

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Póki co szukamy odpowiedzi na kilka pytań - główne zmierza do tego że skoro Google oznacza domeny i np zeruje ich PR, dlaczego nie czyni tego we wszystkich systemach. A drugie że jeśli te działanie miałoby się przekładać na filtry dla stron to dlaczego testowe domeny linkowane tylko SeoMatkie'm tych filtrów nie otrzymują na żadną z fraz linkowanych od 1,3-5 lat. Oczywiście pewne wnioski posiadamy i wydają się one oczywiste ale nie chcemy ich formułować zanim konkurencja nie ogranie się ze swoim problemem. Ale wnioskuje że problem nie leży we wrzucaniu lokalizacji do disavow.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1