nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
Frazy do pozycjonowania

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 02-12-2013 22:27

Autor: boropi
Zarejestrowany: 22-11-2013
Postów: 3
Witam
Czy wypełnienie rubryk "tekst przed" i "tekst po" ma wpływ na frazy które chcemy szczególnie pozycjonować w google?
Czy jest na stronie seomatik miejsce gdzie warto wpisać takie frazy które chcemy wyróżnić, czy też google z treści strony sobie wybiera samo?
Dodano: 03-12-2013 00:10

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jedną z metod promowania domeny jest nasycenie strony, na której emitowany jest nasz link, dodatkowymi frazami tematycznymi w polach "tekst przed" i "tekst po". Drugiego pytania niestety nie zrozumiałem - chyba że pisząc o wyróżnieniu piszesz np o opcji bold którą też możesz sobie skonfigurować generując swój link i wtedy on powoduj wyróżnienie Twojego linku na stronie systemowej.
Dodano: 03-12-2013 09:20

Autor: boropi
Zarejestrowany: 22-11-2013
Postów: 3
Dziękuje za szybką odpowiedź.
Zastanawiałem się, czy warto wypełniać te pola przed i po linku.
W drugim pytaniu "wyróżnione" frazy, też miałem na myśli ich pozycje w gogle, jako te szczególnie ważne dla nas, na które chcemy mieć wysokie wyniki w wyszukiwarkach. Czy np. umieszczenie ich w anchor linku może dać takie efekty.
Zauważyłem, że teksu w anchor nie da się edytować?
Dodano: 04-12-2013 00:53

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Osobiście do wszystkich testów używam dodatkowego tekstu ale nie jest to regułą wśród użytkowników - edytować anchora/urla nie można, należy dodać nowy link usuwając stary - chociaż wtedy będziemy mijali się z założeniem czyli posiadaniem stałych linków.
Dodano: 04-12-2013 10:00

Autor: boropi
Zarejestrowany: 22-11-2013
Postów: 3
W sumie jeszcze miałem niewiele linków więc zdecydowałem się na usunięcie i dodanie.
Nasunęło mi się w związku z tym jeszcze jedno pytanie. Czy lepiej dodawać stronę z "http://www..." czy samo "www..."?
Dziękuję za zainteresowanie tematem i pozdrawiam.
Dodano: 04-12-2013 11:37

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
bez http...
Dodano: 08-12-2014 10:40

Autor: usunięty
zrób przekierowane to wtedy nie będzie większej różnicy. bez przekierowania google traktuje je jako dwie różne domeny
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1