nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Kosz
NIE DODAJĄ SIĘ LINKI

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 04-07-2014 08:17

Autor: tomaugust
Zarejestrowany: 14-04-2014
Postów: 3
Witam, wie ktoś może dlaczego nie dodają się linki do stron ??

nie korzystałem z systemy ok rok czasu, teraz przelałem punkty i dodało mi sie tylko 50 linków, mam wole punkty i od 2 tyg nic się n ie dodaje ????
Dodano: 04-07-2014 09:40

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Kolego, warto przeczytać podobny wątek zamiast zakładać nowy.
http://www.seomatik.pl/forum/topic/2542-nic-nie-linkuje/#post2550

Posiadasz niecałe 3k pkt które stanowią zabezpieczenie dla już dobytych lokalizacji - możesz oczywiście to zabezpieczenie zdjąć.
Dodano: 04-07-2014 10:46

Autor: tomaugust
Zarejestrowany: 14-04-2014
Postów: 3
ok dzieki, sory za kłopot.

a powiedz mi w przeliczniku na stronie gdzie dodaje się link jest napisane że 1 link to ok 1 pkt.

ja dodałem 54 linki i mi zeszło 7,5 k

tak to teraz działa ??
Dodano: 04-07-2014 14:43

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
a powiedz mi w przeliczniku na stronie gdzie dodaje się link jest napisane że 1 link to ok 1 pkt.

ja dodałem 54 linki i mi zeszło 7,5 k

tak to teraz działa ??


gdzie to masz tak napisane? nie widze tego i trudno mi sei akurat do tego odnieśc, ale takie wyjasnienie -

1 link - cena za 1 link uzależniona jest od tego gdzie trafi twój link, jej parametrów, tego co zaznaczyć - przy dodaniu masz - pogrubienie - +20%, tylko takie strony + i tak dalej

Tak wiec po dodaniu w panelu przydzielonych linków - masz cene za 1 link

mozesz tez ustawic maksymalna cene jaką chcesz płacić za link wtedy dostaniesz link tylko od określonego poziomu punktów - teraz średnia cena pkt za jeden link na podstronie to ok 80 pkt i jest zmeinne od w/w parametrów
Dodano: 04-07-2014 21:55

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
a powiedz mi w przeliczniku na stronie gdzie dodaje się link jest napisane że 1 link to ok 1 pkt. 


Tą kwestie wyjaśnia komunikat w zakładce linki:
Link gwarantowany emitowany jest średnio na 80 zaindeksowanych stronach danego serwisu
a średni koszt 1 linku na zaindeksowanej podstronie wynosi tylko 1.0 punktów. 


Czyli jeśli za link gwarantowany na podstronie płacisz 79pkt a do niego otrzymujesz 80 linków bonusowych to dzieląc 79pkt przez ilość tych linków bonusowych (plus gwarantowany) to wychodzi koszt 1 stałego zaindeksowanego linka w Google na poziomie ok 1 pkt :)

Oczywiście jak zwykle podkreślam jest to statystyka systemowa, średnia.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1