nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
Sposob linkowania

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-08-2014 20:21

Autor: usunięty
Witam

Właśnie dołączyłem do seomatika, czytałem trochę o systemie i zastanawia mnie jedna rzecz - czy w obecnym czasie otrzymywania powiadomień o nienaturalnych linkach nadal bezpiecznie jest linkować wprost na domenę pozycjonowaną, czy robić to jakoś inaczej - jeśli robicie to inaczej to jak.
Dodano: 10-08-2014 20:56

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
To zalezy jakie masz strony, jak mocno masz podlinkowane

Osobiście uważam, że jak masz mocno podlinkwoane strony na spokojnie możesz linkować mała ilością linków w stronę docelowa, robiąc odsiew nietematycznych linków - zyskuj tylko linki tematyczne - ale to tez bez przesady

według mnie mnie to systemem linków najlepiej linkuj swoje zaplecze (jeśli obawiasz sie filtra), profile, ogłoszenia, zwiększając moc linków - tez moderując od czasu do czasu linki - oczywiście nie należy dawac tysiaca linków - po kilkanascie linków na każda lokalizacje spokojnie wystarczy

filtr złapać możesz zawsze - jak złapiesz to wtedy należy zdjąć linki i napisać, że np ktoś musiał cię linkować.


Dzis filtr czy powiadomienie mozę przyjśc zawsze - każdy link który dajemy sami jest nienaturalny

Fakt jest taki iż systemy działają - ktos osatatnio napisal chyba na PIO ze dzięki systemom zarobił ostatnio 16k - i to nie na sprzedaży punktów - sam jestem ciekawe jak to zorbił ale to dowód ze systemy działaja, zobacz sobie tez testy -
Dodano: 08-12-2014 10:39

Autor: usunięty
Od dawna preferuje się aby utrzymywać wszelkie systemy wymiany linków do strony zapleczowe. Na strony pozycjonowane jak już to warto robić to w umiarkowanym stopniu lub tylko i wyłącznie jeżeli mamy odpowiednią wiedzę jak obsługiwać się takimi systemami.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1