nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Pytania poczatkującego wydawcy

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 05-11-2015 20:35

Autor: majki00
Zarejestrowany: 29-10-2015
Postów: 11
Postawiłem juz strone na wordpress więc mam kilka pytań:

1. Czy dodawać wpisy na stronie w nieskończoność czy lepiej osiągnąć maksymalny pułap(site 10K) i wstrzymac się bo dalej sie nie opłaca na tej domenie?
2. Ile znaków ze spacja powinny mieć wpisy? wiem że im więcej tym lepiej ale nie chciałbym robić nadmiaru tresci daremnie?
3. Jak ustawić stronę główną ze wpisami? teraz mam wszystkie na głównej i wyświetlane są w całości
4. co mam zrobić z duplicate content, który wynika z tagów/kategori?
5. czy zdobywać backilnki do kazdej podstrony, czy starczy do domeny głównej
6. czy mogę zdobyć BL ze strony zapleczowej o site 100 i to będzie liczone jako 100 linków?
z góry dzięki za wskazówki:)
Dodano: 06-11-2015 08:33

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
Dużo pytań i kwestia odpowiedzi też niełatwa z uwagi na fakt iz można różnie robić

1. zależy czy strona jest tylko pod system czy po coś jeszcze
2. zależy od tego do czego ma być domena i jaka jest jej treśc, dobrze jest różnicować wpisy
3. możesz mieć 5, czy 10 - zależy to od ciebie, jak ustawić opcje MORE to nie wyśiweli ci się całośc
4. ile głów tyle pomysłów - ja osobiście nie stosuje opcji aby nie indeksowało tego, czasami można załapać tutaj długi ogon, a jeśłi tylko system to masz dodatkową podstrone
5. jaki jest cel strony
Dodano: 06-11-2015 09:56

Autor: majki00
Zarejestrowany: 29-10-2015
Postów: 11
1. Stronę planuje tylko pod system. Jest to niby poradnik dla graczy(wszystkie gry, żeby było o czym pisać) a i dużo tam dam lania wody z tego jak mi szło w danej gierce, aczkolwiek dam co jakis czas jakies przydatne wskazówki - byle tylko nastukać dużo znaków, jak to w SEO:) no i oczywiście screeny bo takie obrazki najłatwiej zdobyć
2. Domena j.w - wspomnienia, poradniki z gier i ewentualnie moje przemyślenia.
3. Bardziej mi chodzi o to co w seomatiku jest lepiej widziane, ja bym wolał miec 7 wpisów(ale rozwijanych).
4. tu ma dylemat, bo site większy ale jeśli np dam tagi i kategorie to niektóre wpisy moga się powtórzyć 3-4 razy, a nie wiem czy kupujący linki będzie zadowolony... to najwyżej bedę wstrzymywał sie dawaniem tagów
5. cel? chodzi o przeznaczenie strony? robię ją zeby sprzedawac punkty, chyba że czegoś nei sprzedam to pobawię się w seo
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1