nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
Linki, a zagraniczne serwisy

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 28-11-2015 13:20

Autor: matik
Zarejestrowany: 08-12-2013
Postów: 4
Witam

Mam pytanie z racji tego że w systemie nie ma praktycznie stron anglojęzycznych, a mam klika serwisów na kraje zachodnie.

Czy można coś zdziałać polskimi linkami z seomatika?
Czy np. w Niemczech czy Holandii strony pójdą do góry.

I czy polskie linki nie zaszkodzą?

Albo co innego możecie polecić.


Takie dodatkowe pytanie. Chciałbym wzmocnić stronę. Nie chcę jej pozycjonować na konkretne frazy. Jak najlepiej linkować strony wzmacniając je, ale jak najmniej narażając się na filtr.

Dzięki za odpowiedzi.
Dodano: 24-04-2019 12:45

Autor: MarcinNielot
Zarejestrowany: 24-04-2019
Postów: 2
Wiesz co, różnie to jest. No niby polskie linki nie powinni zaszkodzić jak ich za wiele nie będzie, no, ale jeśli pozycjonujesz na Niemcy, czy Holandię to najlepiej stamtąd pozyskiwać linki. A najbezpieczniej to będzie skontaktować się ze specjalistą od pozycjonowania na te kraje, takim specjalistą jak chociażby: Tekst do podlinkowania..., który to już niejedną stronę za granicą wypozycjonował.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1