nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Strony oszukujące system

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 30-03-2016 19:53

Autor: krzysiekmat
Zarejestrowany: 23-08-2012
Postów: 6
proponuje taki temat ponieważ spotkałem się z takimi stronami które niby system dodaje link na danej stronie np. jakosstrona.pl/?costam a tu zdiwienie bo po kliknięciu w ten link okazuje się że tej strony niema a serwis posiada tylko jedną stronę stronę główną i nic więcej.

Dlatego proponuję aby takie wyłapane serwisy wstawiać tutaj aby inni uczciwi użytkownicy mogli je odrazu pododawać do maski pomijania, są też inne przykłady jak linki umieszczane na nieistniejących stronach, może tym sposobem wyeliminuje się nieuczciwych użytkowników systemu
Dodano: 30-03-2016 22:40

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
A przede wszystkim warto kliknąć przy takiej lokalizacji powiadomienie o braku linku i wtedy po weryfikacji nastąpi eliminacja takiej domeny z zasobów... :)
Dodano: 31-03-2016 02:34

Autor: krzysiekmat
Zarejestrowany: 23-08-2012
Postów: 6
tylko taka możliwość kliknięcia pojawia sie po jednym dniu ? a niby czemu mam czekać i oddawać punkty za coś czego niema lub jest ale ukryte jak na tej stronie np. nie dość że daleko z stopce to jeszcze ukryte linki erey.pl

lub tu scrnet.pl gdzie linki są tak daleko ze nieda się już przewinąć strony dalej aby je zobaczyć

a to już całkowite przegięcie windykacjakrajewski.pl
Dodano: 01-04-2016 23:46

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W przypadku tej ostatniej warto przejrzeć site domeny - nierozsądnie jest wyciągać wnioski z jednej podstrony gdy linki bonusowe są rozmieszczone na wielu innych podstronach serwisu.

Temat omawiany od blisko 7 lat, ale każdy ma prawo wyboru ale prawo oceny ma tylko Google bo trudno nie zgadzać się z jego oceną gdy to właśnie u niego promujemy swoją witrynę.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1