nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Modyfikacja systemu przy okazji wdrażania moderacji...

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 01-08-2016 19:46

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 896
Witajcie, :)
Przy okazji wdrażania moderacji dla zasobów systemowych dokonaliśmy kilku kosmetycznych zmian ale zarazem praktycznych w codziennym użytkowaniu:

- statystyki systemu a w szczególności statystyki kategorii zostały zmodyfikowane w ten sposób aby nie było wątpliwości w których tematykach użytkownicy zgłaszają najwyższe zapotrzebowanie i właśnie wg. tego parametru prezentowana jest kolejność kategorii:

http://www.pomniejszacz.pl/files/123_3.jpg

- formularz dodawania linków został zmodyfikowany w ten sposób aby uzyskać jego wyższą przejrzystość co jest szczególnie ważne dla nowych użytkowników. Dodaliśmy rozwijane opcje zaawansowane które prezentowane są po ich kliknięciu:

http://www.pomniejszacz.pl/files/1234_11.jpg

- szczegóły linku zostały odchudzone z prezentowania danych które mało doświadczone osoby mogły błędnie interpretować oraz takie które w sposób automatyczny są kontrolowane przez system i nie wymagają ręcznego monitorowania np. poziomu site. Prezentujemy obecnie lokalizacje, liczbę lokalizacji z linkiem w ramach tejże domeny (LB), koszt lokalizacji z określeniem czy jest to strona główna czy podstrona a także opcje wycofania danej lokalizacji, tworzenia maski oraz wysyłania zgłoszenia do Administracji.


Pozdrawiamy, SeoMatik.pl :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1