nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Pomocy ludzie!

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 08-03-2018 22:02

Autor: hmstudio
Zarejestrowany: 08-03-2018
Postów: 2
Witajcie,
Jestem całkowicie nowy i świeży w temacie SEO. Uruchomiłem stronę hmstudio.pl i chciałbym zająć się jej pozycjonowaniem. Strona jest postawiona na Webwave. Proszę Was o informację od czego zacząć, co zainstalować, co wkleić itp. i jak obsługiwać to "coś". Jeżeli jest dostępny poradnik gdzieś tu na stronie to proszę o podesłanie(ja nie znalazłem).

Z góry Wam dziękuję za wszelkie informacje.

pzdr,
Jacek
Dodano: 08-03-2018 22:13

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Tak w skrócie to w zakladce "Linki" będziesz promował swoją stronę natomiast w zakładce "Serwisy" będziesz zarządzał swoimi serwisami zapleczowymi które wykorzystasz do zdobycia punktów - jeśli takowych nie posiadasz to wtedy korzystasz z zakładki "Giełda punktów" w celu nabycia punktów od użytkowników którzy posiadają ich nadwyżki :)
Dodano: 09-03-2018 10:11

Autor: hmstudio
Zarejestrowany: 08-03-2018
Postów: 2
Dzięki... to już coś;)

pozdrawiam,
J
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1