nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Bonus

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 17-11-2009 22:21

Autor: usunięty
Fajnie byłoby, gdyby można było otrzymać jakiś bonus, za dodanie np. 10/50/100 stron do systemu. Takie coś, co motywowałoby do pracy z systemem.

Nie musiałoby to mieć formy STAŁEJ. Podam przykład. Zarejestrowałem się niedawno w tym systemie. Na początku miałem mieszane uczucia, gdyż nie mam za wielu stron zapleczowych. Pierwsza strona, która dodałem do systemu, była moim własnym blogiem. Po krótkim czasie dostałem od administracji przelew PUNKTÓW TESTOWYCH. Domyślałem się, że punkty te będę miał tylko na miesiąc. Postanowiłem wykorzystać je na coś, na co nie miałem wcześniej szans. Zacząłem tworzyć strony zapleczowe i szybko postarać się je zaindeksować. Udało się. W tym momencie jestem pewny, że po skasowaniu punktów testowych, będę miał na tyle swoich własnych punktów, że nie stracę nic w systemie. Ja zyskałem dodatkowe punkty na indeksację zaplecza, a seomatik moje strony, na których umieszcza linki. Gdybym nie otrzymał takich punktów, to nie miałbym motywacji na rozwijanie swojego zaplecza. DZIĘKI!

Jak widać bonus zadziałał w moim przypadku idealnie. Zawsze miałem problem z niedostateczną ilością punktów na samym początku. Staram się raczej tworzyć wartościowe strony zapleczowe, co zabiera większą ilość czasu.

Bonus mógłby wyglądać np. tak:
- Osoba, która ma w systemie dodane 5-10 stron może na miesiąc zaciągnąć w banku np. 10k punktów. Może być to bonus jednorazowy. Po miesiącu punkty wracają do systemu. Osoba biorąca kredyt miałaby pewnie z czego go oddać :). Pomogłoby to w szybszym rozwoju systemu. Szczególnie osobom takim jak ja - z małym zapleczem. Minimalna ilość stron jest niezbędna, gdyż mogłoby dochodzić do nadużyć. 10k to wcale nie tak dużo, a w indeksacji świetnie pomaga.
- Po przekroczeniu 10 stron w systemie dostaje się stały bonus + ileśtam punktów.
- itd.

Pozdrawiam
Dodano: 18-11-2009 15:57

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Pamiętaj że jeśli masz jakiś problem/propozycje/prośbę zawsze możesz zwrócić się poprzez formularz kontaktowy do Administracji a my postaramy się Tobie pomóc niezależnie czy to będzie się tyczyło stron czy punktów...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1