nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Egro-mar pomysł

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 24-11-2009 20:03

Autor: usunięty
Admin mam pomysł, kiedyś było to ze dwa lata temu. Wpadłem na pomysł stworzenia sieci systemu ogłoszeń artykułowych, mój projekt szybko upadł ponieważ, nie miałem tak silnego serwera na taki projekt. Mój pomysł jest taki aby dokończyć Egro-mara i stworzyć taką alternatywę dla Webmini Xanna. Sieć artykułów polega by na instalacji skryptów Egro-mar, które by wyświetlały artykuły napisane przez użytkowników, wiem że jest podobny od linkme, ale mój projekt był wcześniej :p

Każdy użytkownik, który zainstaluje u siebie skrypt będzie mógł dodać do systemu dowolną ilość artykułów [ 3 liki w treści ] i te artykuły losowo będą wrzucane do egr-mara, oczywiście bazy byłyby na serwerach zainteresowanych bo na jednej bazie system by nie wytrzymał, oczywiście to moja propozycja na walkę ze spamem, dzięki temu system stałby się unikalny
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1