nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Linki w gifach?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 25-11-2009 23:17

Autor: usunięty
http://***/templates/subSilver/images/folder_lock.gif
Czy można takie strony wrzucać do systemu?
Śledząc dalej linki trafiam na kwiatki w postaci http://***.pl/http=
Coraz fajniejsze te backlinki :)
Dodano: 25-11-2009 23:51

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Linki są zbierane tam gdzie jest wywołany skrypt, więc jeśli w linku mamy .gif, a to nie jest naprawde plik gif, tylko źle skonstruowany skrypt, to takie sytuacje są oczywiste... i są tak samo indeksowane przez google jak standardowe konstrukcje url :)
Dodano: 26-11-2009 19:12

Autor: usunięty
Admin, ty lepiej naprawiaj seomatika
Dodano: 26-11-2009 20:19

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jak się coś popsuje to naprawimy więc póki co nie musisz mieć obaw
Dodano: 26-11-2009 21:10

Autor: usunięty
stały czy rotacyjne nie ważne, początkujący klient wybierze system rotacyjny zadbany bez spamu niż, system z błędami i spamem. Nadal moje strony wyświetlają się na spamach i na stronach z erorr 404 xd
Dodano: 26-11-2009 22:09

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
No to mnie rozbawiłeś... bo dokładnie jest na odwrót a niżeli piszesz - pokaż mi system rotacyjny który dba o brak spamu.

Niestety nie mamy wpływu że ktoś ma błędy na stronie - tym bardziej że ich obecność nie zależny od systemu w którym znajduje się strona.

A zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco tym bardziej takie oczywiste jak 404, w innych przypadkach decydujesz sam czy coś Ci się podoba czy nie - my trzymamy się kryteriów zawartych w regulaminie.

Nadal piszesz o błędach systemu a nie podajesz jakie, więc jeszcze raz i masz odpoczynek ;P - trolom mówimy stop :)
Dodano: 26-11-2009 22:54

Autor: usunięty
@Darkon, takie glupoty wypisujesz że naprawde szkoda tego czytać - wez klocki i zmien piaskownice jak ci cos nie odpowiada albo nie potrafisz poslugiwac sie narzedziami.
Ahmed w innym wątku napisał Ci parę słów i widze że cos w tym musi byc - nie masz kompletnie pojecia o pozcyjonowniu w google wiec sie nie wypowiadaj na ten temat. - pamietaj że są systemy w ktorych faktycznie jakosc strony oceniana jest po jej wygladzie i chyba miejsce dla Ciebie wlasnie jest w tego typu miejscach - a jak kiedys porobisz profesjonlane testy to bedziesz widizal roznice pomiedzy profesjonalnymi systemami do pozcyjowania a kolorowymi zabawkami.
Dodano: 26-11-2009 23:33

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Pressel, nie każdy jest dużym zapleczowcem i handlarzem który ma kontakt z niezliczoną ilością opinii na temat produktu którym dysponujesz i pewnie to jest powód że wtedy taka osoba nie bierze pod uwagę istotnych czynników pod uwagę takich jak cena do efektu która w Twoim przypadku jest podstawą utrzymania się w interesie.
Dodano: 26-11-2009 23:53

Autor: usunięty
Kurde, nie siedzę w tym od wczoraj i dobrze o tym wiesz - póki nie pojawiły się wasze systemy to rypałem jak głupi żeby wyjść na swoje ale gotlink zmienil sytuacje a seomatik to juz wogole kosmos - moze nie tobie ale innym pokaze prosta kalkulacje (załóżmy że zaczynam od zera):
100k pkt = 50zł a to = 10000 linków. Podlinkujesz tym 1000 stron, po m-cu dodasz do systemu i wchodzi do akcji auto linkowanie.
W ten sposób mam zaindeksowane strony + stabilność za free dzięki autolinkowaniu - raptem za 50zł!

Robie w miare uniklane www zeby zapewnic wieksza stabilnosc dlatego tylko 10 linkow - po 5 linków systemowych Seomatik.pl i Gotlink.pl. Mam duzo starych klientow z wczesniejszych systemow i spokojnie mam zbyt bo zawsze przy duzej ilosci bedzie rabacik - łacznie 1500zl co m-c do przodu. Odlicze koszty, zostaje okragly tysiaczek w kieszeni z tej partii stron - a jak robie to od 10m-cy łatwo policzyc czy sie kalkuluje szczegolnie teraz przy seomatiku - co do skutecznosci na ciezkie frazy nie bede sie wypowiadal ale gdyby jej nie bylo nie mialbym zamowien od postaci zajmujacych sie pozcyjonowaniem - a skoro chwalą i domawiaja to widocznie warto. Daltego tak sie zirytowalem tym glupim gadaniem w poprzednim poście.
Temat został zamknięty przez administratora.
1