nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Rozbudowa funkcji multilinka

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 02-01-2010 19:04

Autor: usunięty
Witam,
Chciałbym prosić o rozbudowę funkcjonalności multi linka.
1) Losowe anchory. Czyli w polu anchor wpisuje jakąś frazę włączam opcje losowe anchory i dla każdego linka w tym multilinku generuje mi dodatkowe słowo ze słownika do frazy, którą podałem. Coś podobnego jak w seopartner. W ten sposób dając multilink ustawiony na max linków 1000 miałbym 1000 linków, każdy z różnym anchorem. Możliwość takiego zróżnicowania jest przeze mnie bardzo pożądana. Czy moglibyście coś takiego wprowadzić?

2)Druga sprawa.
Uważam, że w ramach indeksowania przydała by się taka rzecz jak import urli z sitemapy do multilinka od razu. W połączeniu z losowymi anchorami myślę, że było by to duże ułatwienie w indeksowaniu stron.

To takie moje dwie prośby, jakie są szanse na wprowadzenie tego?
Myślę, że w gotlinku tez można by wprowadzić te rzeczy.
Dodano: 02-01-2010 19:20

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież od początku ML, zarówno w GotLink jak i SeoMatik masz możliwość dodawania listy anchorów które będą dobierane do jednego bądź wielu urli które dodasz w ML dzięki temu możesz utworzyć 10000 linków z określoną ilością danej kombinacji url + anchor wybierając kolejność zmiany anchor/url lub jako wiązania stałe.
Dodano: 03-01-2010 12:46

Autor: usunięty
Tak wiem, ale mi chodziło czy nie można by automatycznie czegokolwiek do tego (do anchora który podam) losować. Tzn jakiegoś słowa frazy. Bo jak mam przygotować listę 1000 anchorów czy innej ilości to mi zejdzie z tym a tak bym tylko kliknął.
Dodano: 05-01-2010 20:52

Autor: marcinox
Zarejestrowany: 14-09-2009
Postów: 17
jestem przeciwny, to jest idealne ale tylko i wyłącznie do indeksowania spamów. Z taką opcją będziemy mieli tysiące bezsensownych linków rozsianych po stronach systemu ( typu "noclegi opony", "noclegi widelec" itp. itd.)
Dodano: 06-01-2010 11:03

Autor: usunięty
Większe zróżnicowanie anchorów to większe bezpieczeństwo dla strony.
Obecnie jak się ktoś uprze to może sobie też wygenerować podobnie i wyjdzie na to samo. Więc nie rozumiem jaka jest dla Ciebie różnica. Tylko po co tracić czas jak można to mieć od razu tak jak u konkurencji. Wątpię żebyś wrzucał do systemu super wartościowe domeny i codziennie robił selekcje linków umieszczonych na Twoich domenach. To czy Google znajdzie u Ciebie link "opony tanio" czy przykładowe "opony widelec" nie ma żadnego wpływu na reputacje Twojej strony w wyszukiwarce. Zróżnicowanie pomaga natomiast w indeksacji i zwiększa bezpieczeństwo w pozycjonowaniu więc w mojej opinii by się przydało.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1