nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Tylko strony główne

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-02-2010 17:54

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nową opcją w systemie jest "Tylko strony główne" - zaznaczenie tej opcji podczas dodawania nowego linku spowoduje, że linki będą przydzielane "tylko" na stronach głównych stron systemowych - rozwiązanie dla osób które usuwały z lokalizacji podstrony zostawiając tylko strony główne.
Dodano: 12-02-2010 12:11

Autor: usunięty
Nie obawiacie się, że zacznie to robić przeważająca część użytkowników i na stronach głównych szybko wyczerpią się miejsca podczas gdy podstrony będą niezapełnione?
Dodano: 12-02-2010 12:35

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Używanie tej opcji nie ma na to wpływu gdyż i tak system w pierwszej kolejności przydziela linki na stronach głównych - ponadto linki przy użyciu tej opcji mają taki sam priorytet jak pozostałe linki - a więc tak naprawdę użycie tej opcji ogranicza się tylko do rezygnacji przydzielenia linku na podstronie gdyby taka lokalizacja miała zostać przydzielona co może mieć wpływ na niższy przyrost a niżeli byłby oczekiwany w przypadku ustawienia takiego dużego codziennego przyrostu w systemie.
Dodano: 21-09-2010 18:29

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
A co się stanie gdy miałem dotychczas ustawione przykładowo "tylko podstrony" i mam już 30 linków z 50 docelowo i teraz zmieniłem na "tylko główne". Domyślam się że wcześniejsze linki zostaną a od momentu zmiany zacznie przydzielać tylko na głównych. Ale chciałbym się upewnić czy dobrze myślę.

I drugie pytanie. Czy wybierając "tylko główne" dostawać będę również linki bonusowe czy jak one się nazywają (nie te gwarantowane tylko te drugie). Czy nie ucinam sobie możliwości dostawania tych linków bonusowych, skoro wybieram tylko strony główne. Chciałbym otrzymywać linki gwarantowane na stronach głównych, lecz do tego bonusowe na podstronach. Czy tak właśnie jest, czy w sytuacji jak wybiorę tylko główne to nie dostanę bonusowych?

Dzięki!
Dodano: 21-09-2010 19:51

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zmiana rodzaju zdobywanych linków nie ma wpływu na już zdobyte lokalizacje więc ich nie stracisz. A w przypadku wybrania TG również wtedy będą przydzielane linki bonusowe.
Dodano: 21-09-2010 22:17

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
To miodzio. :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1