nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Przydzielanie linków na zapleczach

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 12-03-2010 10:22

Autor: usunięty
Witam

Dodałem w grudniu trochę zaplecz i właśnie widzę, że np strona o ID 42688 (tematyka - xxx) ma przydzielonych aż... 34 na 1000 linków. Sytuacja dla tej strony nie jest jakaś wyjątkowa jak patrzę na całe swoje konto. Zastanawia mnie czym jest spowodowany tak wolny przyrost linków na tych zapleczach.

Podobno w SM brakowało zaplecz xxx, więc takei zleciłem... a tu klops.

pozdrawiam,
Krzysztof
Dodano: 12-03-2010 12:11

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
http://www.seomatik.pl/stats/ - linków cały czas przybywa więc bądźmy dobrej myśli.
Dodano: 13-03-2010 10:00

Autor: usunięty
Statystycznie każdy człowiek ma jedno jądro i jedną pierś ;)

Pisałem o konkretnych przykładach, może po prostu coś jest nie tak, że linki nie są tam losowane przez tak długi czas?
Dodano: 13-03-2010 10:25

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Wszystko okey, już kiedyś był poruszany ten temat - zwróć uwagę że dodanie zaplecza w stałym systemie to chwila po której zyskuje się setki wolnych lokalizacji - natomiast przydzielanie lokalizacji do linków, zwykle użytkownik rozkłada na wiele miesięcy - stąd ta dysproporcja pomiędzy dużą ilością wolnych miejsc a przydzielonymi linkami.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1