nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Sprawdzanie wyswietlania linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 20-09-2009 12:01

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
Mam pytania jak często system sprawdza czy strona się wyświetla tzn co ile dni

pytanie wiąże się z tym iż od wczoraj kilkadziesiąt stron się nie wyświetla gdzie przydzielono mi linki - komunikat "Internal Server Error"

nastepna rzecz z tym związana - czy osoba taka jest informowana o tym że system nie wykrył skryptu (jeśli nie dobrze by było aby takie coś miało miejsce)
Dodano: 20-09-2009 22:12

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W sytuacja gdy będziemy wiedzieli że dana strona nie działa to na pewno będziemy o tym informowali właściciela strony dając czas na przywrócenie jej działania a w razie braku reakcji nastąpi jej deaktywacja w systemie, linki zostaną wycofane, punkty rozliczone.

Dla podejmowania szybkich reakcji będziemy korzystali z opcji dostępnych w szczegółach linku, nie wykluczone że ich ilość zostanie zwiększona o bardziej szczegółowe... - odnośnie botów po stronie systemu do sprawdzania aktywności stron itp... to wszystko dopiero przed nami.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1