nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Statystyki

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 22-09-2009 16:58

Autor: usunięty
Pewnie jest to przewidziane - ale jak by nie było - to statystyki ilości podstron / domen / ilości jakie PR i ile ich.
Dodano: 22-09-2009 20:16

Autor: michal
Zarejestrowany: 14-09-2009
Postów: 14
Ja bym dodał jeszcze statystyki ilości linków wszystkich (ile mam linków w sumie na stronie głównej i ile na podstronach).
Dodano: 22-09-2009 22:21

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Ptaq, jeśli chodzi o ogólne staty to oczywiście o ile się da będą dodawane kolejne - obecne znajdziesz tutaj http://www.seomatik.pl/stats/

Michał, ale to masz na myśli statystykę głównych i podstron w szczegółach danego linka, czy może np. w zakładce "Twoje konto" sumę wszystkich linków na stronach głównych i sumę wszystkich linków na podstronach?
Dodano: 22-09-2009 23:08

Autor: michal
Zarejestrowany: 14-09-2009
Postów: 14
Może jakieś statystyki w zakładce linki tam przy ilości wszystkich anchorów.

Ogólnie było by to całkiem fajne bo obecnie jak dodałem kilkaset anchorów to zjadło mi 500k punków i jestem ciekaw ile dało mi to linków :)
Dodano: 23-09-2009 15:24

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Ok, na liście linków w nawiasie masz podaną liczbę linków przydzieloną w tej grupie. Rozważaliśmy wariant z podziałem na G i P lecz zliczenie tego przy dużej liczbie anchorów powiedzmy 100 i 1000 linków do każdego z nich dawało by kosmiczne ilości...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1