nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Ile linków (pkt) dla pozycjonowania podstrony?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 19-08-2010 14:43

Autor: usunięty
Witam,

wiem, że zawsze coś od czego zależy itp. ale czy podstronę można bezpiecznie pozycjonować głównie (90%) SWLem stałym?

Co do strony głównej witryny to nie zaleca się, ryzykowne itp. wiadomo a jak jest z podstronami?

Google to wykrywa trudniej?
Dodano: 19-08-2010 20:28

Autor: usunięty
Witam, tak podstronę można bezpiecznie dopalać z systemu stałego. Stronę główną także zaleca się dopalać linkami stałymi. Linki stałe są bardzo ważne. Nie wiem gdzie przeczytałeś, że linki stałe są ryzykowne. Ryzyko jest wtedy, gdy podlinkujesz linkami stałymi i po jakimś czasie je usuniesz.
Dodano: 20-08-2010 14:31

Autor: usunięty
Rozumiem, w sumie gdzieś o tym czytałem i dobrze, że mi przypomniałeś o tym stopniowym ściąganiu linków, to się robi chyba tak ok. 3 miesięcy zależy jaki okres wypowiedzenia w umowie :p

A nie powinno być funkcji w systemach, coś rodzaju "Ściągaj linki co .." itp? Ułatwiłoby to pracę prawda?
Dodano: 20-08-2010 15:11

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W tym systemie akurat masz taką możliwość więc możesz korzystać :)
Dodano: 23-08-2010 15:05

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Jak masz ustawione przyrost linków np. po 3 dziennie i jak masz już np przydzielonych 10 linków, to gdy ustawisz ze mają być tylko 3 linki zamiast 10 to przez 3 dni będzie Ci ściągać linki. Przez 2 pierwsze zabierze po 3, a trzeciego zabierze 1 link, tak że zostaną ci tylko 3 linki.
Dodano: 30-08-2010 18:21

Autor: usunięty
Okej a odnośnie tego ile pkt na jeden link? Jaka liczba punktów? Na forum Gotlinka jest taki wątek więc nie pytałem, wszystko było ciekawie omówione.

Jak radzicie, ile pkt na link w Seomatiku? :)

Pozdrawiam.
Dodano: 31-08-2010 09:17

Autor: usunięty
Nikt nie poda Tobie ile lokalizacji masz przydzielić na 1 link, ponieważ to zależy od wielu czynników np: fraza, wiek domeny itd.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1