nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Masowa zmiana parametrów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 29-09-2010 15:24

Autor: usunięty
Witam

Korzystam z Gotlinka i ma on bardzo przydatną opcję jak zmiana parametrów zaznaczonych zaplecz. Planujecie wdrożyć taką opcje również tutaj?

Druga sprawa jest taka, że jeśli byście wdrożyli, to przydałaby się opcja zaznaczenia wszystkich zaplecz.
Dodano: 29-09-2010 15:27

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Ale które z parametrów chciałbyś zmieniać masowo?

Zaznaczyć wszystkie zaplecza możesz używając box'a w nagłówku boxów.
Dodano: 29-09-2010 15:33

Autor: usunięty
Faktycznie z zaznaczeniem nie dopatrzyłem, można to zrobić, ale tylko aby eksportować albo skasować zaplecza.

Skoro system zmienił ilość przydzielanych linków na 5 i próg linków wychodzących, to wg. mnie muszę zmienić wszędzie ilość na 5 aby móc dostać bonus lub chociaż 0% za linki wychodzące. Aktualnie pracuje nad jak najmniejszą ilością linków wychodzących, bo obecnie mam duże straty przez to.

Chodzi mi o to, że za ponad 19 linków mam -50%... 10/15 linków z tąd, kilka na samych stronach + jeszcze coś i jestem na minusie. Zmiana parametrów bardzo by mi pomogła.
Dodano: 29-09-2010 16:01

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Tylko jest jedne kłopot, bo to jest system wymiany linków stałych - jeśli zmieniłbyś parametry to użytkownicy straciliby swoje linki.

Dlatego bonusy są wyliczane również na podstawie ilości linków systemowych - zmieniając ich liczbę z 15 na 5, obniżyłbyś wartość bonusów i w efekcie końcowym nie uzyskałbyś wcale większej ilości punktów a niżeli masz obecnie.

Najlepszym wariantem jest zredukowanie obcych linków.
Dodano: 29-09-2010 16:08

Autor: usunięty
Ale mając 15 linków systemowych nie mam szans choćbym wszystkie linki wychodzące usunął na bonus 30% który jest przyznawany za mniej niż 9 linków.

Mogę edytować ręcznie to przecież, ale zmiana po kolei na każdej z wielu stron byłaby męcząca
Dodano: 29-09-2010 23:53

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
No jeśli uważasz że lepiej na tym wyjdziesz to nie będę przekonywał że będzie inaczej...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1