nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Jakość systemu seomatik.pl

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 03-12-2010 18:07

Autor: usunięty
Witam, ostatnio się zainteresowałem gdzie moje linki się wyświetlają [złamanie regulaminu]
Dodano: 03-12-2010 19:22

Autor: usunięty
Gdybyś miał rozum, to byś wiedział że podawanie publicznie adresów nie swoich stron, nie jest mile widziane, podawaj swoje strony.
Dodano: 03-12-2010 19:48

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Kolega zgłosił jedną ze stron na której otrzymał lokalizacje która była:
- zaindeksowana w Google
- posiadała BL
- dawała w ramach serwisu 4 dodatkowe linki bonusowe

Poradziłem wycofać lokalizacje i zablokować stronę gdy to za mało - no cóż, widać że jeszcze są tacy którzy myślą że roboty oceniają stronę po grafice lub po sensie tekstu ;P

P.S.
Spełniam Twoją prośbę odnośnie wylogowania.
P.S.2
Zapomniałeś się pochwalić jak byłeś uczciwy w październiku w stosunku do innych użytkowników - id strony 138996 - trzeba mieć tupet żeby w takiej sytuacji zarzucać coś innym.
Dodano: 04-12-2010 16:48

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Userzy często mają podejście: "Wałować to MY - ale nie NAS" ;)

Ale to normalne - jak mi przybywa pkt. to nic nie narzekam, ale jak coś ubędzie to od razu szukam że system gdzieś oszukuje... po czym okazuje się że mi np. site spadł i stąd strata pkt.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1