nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Wiadomości

Inne wiadomości

Test gege.pl

Witajcie :)

Poniżej prezentujemy wyniki kolejnego testu zakończonego ujawnieniem nazwy domeny w celu możliwości weryfikacji - w dniu dzisiejszym domena Gege.pl wygasa a test uznajemy za zakończony. Była to jedna z pierwszych witryn włączone w testowanie SeoMatik.pl na co wskazują ID promowanych fraz.

To co istotne to to że witryna była przez wcześniejszy okres:
- przeznaczona do powszechnego użytkowania przez użytkowników - w najlepszym okresie, dzienna liczba użytkowników odwiedzających witrynę przekraczała kilka tysięcy osób.
- promowana była od początku tylko z naszego systemu
- przez blisko 10 lat promowane frazy pozostawały w zakresie Top10 wyników Google

http://www.editer.pl/fotka/084a4358df423fd7b6b6ad5c317b6340_1.jpg

Promowanie polegało na:
- rozmieszczaniu linków w pełnym zakresie zasobów systemu;
- o przyroście nowych lokalizacji 1/tydzień;
- 5% lokalizacji nofollow;
- 50% lokalizacji bold;
- promowaniu w zakresie wszystkich kategorii tematycznych;
- bez ograniczeń kosztowych lokalizacji

Zdajemy sobie sprawę iż są to mniej popularne frazy jak i tematyka serwisu lecz istotą prezentacji jest sam fakt wpływu zasobów moderowanych na efektywność promowania witryn w zasobach SeoMatik.pl

Przyrost lokalizacji na wszystkich prowadzonych testach obecnie wynosi 1.... /tydzień z docelową wartością na poziomie 30 linków, co wydaje się najbardziej optymalnym rozwiązaniem w długim terminie.

Pozdrawiamy, Administracja :)