nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Zliczanie i przydzielanie punktów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 28-04-2011 02:16

Autor: usunięty
Witam, testowo dodałem jakieś 5 dniu temu dokładnie stronę do systemu i nic się nie dzieje ,linków 0/100, więc mam pytanie kiedy te 100 linków zostanie przydzielonych? i jak to tak trochę trwa to chciałbym spytać ile trzeba mniej więcej pkt przyłożyć by uzyskać tą minimalną ilośc BL? tzn. mniej więcej oczywiście, pozdrawiam
Dodano: 28-04-2011 02:42

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Już masz 100% obsadzonych lokalizacji. Co do BL, każdy wartościowy serwisy stworzony pod użytkowników w ciągu kilku tygodni w sposób naturalny osiągnie wymagany przez system poziom...
Dodano: 02-05-2011 22:42

Autor: usunięty
Witam, ponownie, mam takie pytanie czy za serwis o site ok 600, z bonusem za mała liczbę wychodzących dostałem ok 1400 pkt, to normalna punktacja za taką stronę? czy może jest skok jak w gotlinku przy ponad 1000 podstron? pozdrawiam
Dodano: 02-05-2011 22:56

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Odpowiem na przykładzie Twojej strony.

1) punktacja za poziom site w systemie to tylko max 5-10% całej możliwej punktacji do uzyskania - jest to tzw. bonus site którego maksymalny poziom wynosi 3000pkt przy site 10000.
2) w przypadku gdyby Twój serwis nie był subdomeną lecz domeną główną punktacja wzrosłaby automatycznie o 3000pkt
3) gdyby strona posiadała PageRank uzyskałaby dodatkowe 3000-15000pkt
4) punktacja za staż w systemie może sięgać dodatkowych 3000pkt

A więc punktacja dla Twojej strony jest normą i w przyszłości może zostać jedynie powiększona o punkty stażowe, lecz należy również uwzględnić poziom BL który tą punktacje może obniżyć.
Dodano: 02-05-2011 23:03

Autor: usunięty
wiem wiem, umiem czytać:) tylko trochę mi trudno było pojąc czemu tak mało pkt za site 600 a kiedyś miałem sporo więcej, ale to pewnie przez to obniżenie linków, pozdrawiam
Dodano: 03-05-2011 00:51

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zgadza się, sama punktacja za liczbę przydzielonych linków ma z czasem odgrywać mniejsze znaczenie a niżeli było na początku. Dzięki temu będzie większa motywacja do dodawania serwisów które uzyskają bonusy - czyli na domenach głównych, z większym site, z pagerank, uzyskujące wyższy staż. Pozdrawiam :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1