nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Linki wychodzące z domeny - jak system to liczy?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 18-05-2011 20:13

Autor: usunięty
W systemie jest punkt:
"W - liczba linków wychodzących z domeny - gdy <10, punktacja za stronę zmienia się o +25%, gdy >14, o -75%"
Jak to dokładnie jest naliczane?
Wyczyściłem linki ze strony głównej. Pozostało tam linków wraz z linkami systemu 9. W systemie jednak widnieje że jest ich 25. Czyszczenie miało miejsce miesiąc temu.
Czy system każdą podstronę sprawdza i gdzie się pojawi powyżej 9 link, to potem je sumuje?
Proszę o wyjaśnienie jak to jest rozliczane.
Dodano: 18-05-2011 20:40

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie podałeś ID strony. Naliczenia bonusów i redukcji wyjaśnione jest w regulaminie. Natomiast bot zlicza linki parę razy w miesiącu - zaktualizowałem Ci jedną stronę ale nie wiem czy akurat o nią chodziło.
Dodano: 23-05-2011 09:24

Autor: usunięty
ID strony: 32724
W = 25
Linki moje własne to 2 szt. w stopce na stałe + linki systemu.
Ponad miesiąc temu czyściłem stronę żeby była dużo lepszej jakości i bez nadmiernej ilości linków.
I pytanie jak bot zlicza te linki. Czy jeżeli mój link pojawia się w stopce cały czas na każdej podstronie i przykładowo podstron jest 30 to znaczy że W = 30 + linki statlink ?

Z góry dziękuje za wyjaśnienie.
Pozdrawiam.
Dodano: 23-05-2011 13:34

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Spinx, byśmy nie chcieli zdradzać więcej niż to konieczne dla dobra wszystkich użytkowników.

Faktycznie jest w tym przypadku jakaś nietypowa sytuacja na stronie. Ale z tego co widzę dodałeś stronę do systemu bez www, a na stronie masz przekierowanie na www - to powoduje że nasz bot zbiera linki z tej strony bez www a tam liczba linków wychodzących którą znajduje wynosi 25.

Zmieniłem Ci w bazie na "z www", i przeliczyłem punkty :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1