nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Zablokowane strony - jak można je aktywować?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 24-05-2011 16:14

Autor: usunięty
Witam,
od Paru długich miesięcy mam zablokowanych parę stron. Przykładowo ID 42434
Skrypt był zainstalowany, linki się wyświetlały i po jakimś czasie niektóre strony zostały zablokowane.
Kiedyś już o to pytałem i dostałem informację że nie było możliwe połączenie się skrypty z moim serwerem. Nie miałem takiej informacji że jest problem.
I co teraz. Jak można aktywować te strony.
Miałem nadzieję że po 6 miesiącach pojawi się opcja - aktywuj ponownie, a tu nic.

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.
Dodano: 24-05-2011 16:41

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Trudno powiedzieć czy chodziło o to że linków w ogóle nie było czy były ale zbyt mała ilość bądź były na stronie głównej a nie było na jakiejś podstronie - w każdym bądź razie zawartość paczki znajdującej się na Twoim FTP nie pokrywała się ze stanem na stronie - mogła być nawet sytuacja że strona często nie działała... i przy kolejnej próbie weryfikacji została wyeliminowana z zasobów.
Dodano: 24-05-2011 20:11

Autor: usunięty
Będę wdzięczny za info - chciałbym te strony doprowadzić do porządnej wersji.
Dodano: 24-05-2011 21:10

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zostaw tak jak jest - obserwuj tylko czasami czy wszystko jest okey.
Dodano: 28-05-2011 02:39

Autor: pracus
Zarejestrowany: 16-12-2009
Postów: 18
Strona zablokowana to strona która dostała bana. Np. za zmianę systemu na inny (podegranie kodu z innego swla), ale pozostawienie jej w seomatiku.

Wtedy, aby odblokować musisz sprawić, by strona miała poprawnie zainstalowany kod seomatika i poprosić administrację o odblokowanie.
Ja tak odblokowałem z 5 stron, ale jeszcze ok 15 mam zbanowanych. Tych niestety nie odblokuję bo dostały bana w google i już nic nie da się zrobić.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1