nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Zgłaszanie uwag/błędów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 04-06-2011 13:48

Autor: usunięty
Nie moglibyście przerobić forma zgłaszania błędnych/niezindexowanych etc. linków tak by działał AJAXowo w pop-up'owym div'ie?

Zgłaszanie teraz jest dość uciążliwe bo przeglądając listę linków wychodzi się z niej by zgłosić błąd, trzeba wracać (do 1 strony wyników) potem do wybranej strony, znaleźć miejsce w którym się skończyło (przydała by się numeracja linków na stronie by sie szybciej odnaleźć na liście) przeglądanie i sprawdzić kolejny link i żeby zgłosić błąd znowu trzeba wyjść ... etc.

Strasznie to uciążliwe jak na 1 stronie wyników znajduje co 3 link do wywalenia ..... AJAX byłby tu bardzo pożądanym rozwiązaniem.

Jakby oznaczał jeszcze jakoś linki zgłoszone adminom to już wogóle byłby wypas :-)
Dodano: 04-06-2011 14:50

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
To ja z innej beczki :)

Przesłałem Tobie kilka PW ale nie odpowiedziałeś jeszcze... więc napiszę tutaj to może inni również skorzystają.

1) czy zdajesz sobie sprawę że z ok 20 zgłoszonych linków żaden z nich właściwie nie ma uzasadnienia do jego wycofania?

2) dlatego sugestia którą napisałeś powyżej że co trzeci link powinien zostać wycofany nie sprawdza się w praktyce

3) przed zgłoszeniem braku zaindeksowania linku gwarantowanego powinieneś dokonać szybkiego kalkulacji takiej domeny: site/gwarantowane (obecnie 20) - wtedy otrzymasz liczbę własnych linków zaindeksowanych w ramach tej domeny

4) w innym przypadku pozgłaszałeś linki gwarantowane pod którymi posiadasz 50-200 (przykłady przesłane na PW) darmowych linków bonusowych które niczym się nie różnią od linków gwarantowanych (poza tym że są darmowe i jest ich "wiele"...)

Mam nadzieje że działanie systemu został troszkę wyjaśnione w tym kontekście i linki które zgłaszałeś właściwie nie powinny być zgłaszane bo takie działanie nie ma swojego uzasadnienia.

P.S.
I odpisz czy mamy wycofać te linki czy zostawić :)
Dodano: 04-06-2011 19:53

Autor: usunięty
Ok to zostaw te linki bo wychodzi z tego że większość funkcji do zarzadzania linkami jest bezużyteczna :-) system niby sam o mnie dba ... cool :-)

Acha i na Twoje PW nie mogę odpowiedzieć bo nie mam stosownego guziora gdzie trzeba ... dziwne troche.
Dodano: 04-06-2011 19:57

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Odpowiadamy poprzez formularz kontaktowy. Natomiast zgłaszanie, o ile ktoś nie jest w gorącej wodzie kąpany, warto ograniczyć tylko do "prób oszukiwania" - sytuacje typu awarie i bany monitorowane są automatycznie :)
Dodano: 07-06-2011 22:41

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
paulf - prawy przycisk i opcja "otwórz w nowej karcie" - załatwia Twój problem. :)

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1