nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Aktualności Seomatik.pl
Limit subdomen

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 26-10-2011 18:34

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Poza całą serią zmian wprowadzonych w systemie na przestrzeni ostatnich miesięcy opisanych w jednym z wcześniejszych newsów, nadszedł czas wprowadzić kolejną - ograniczyć limit subdomen - 15 stycznia: do 3.

Ta jak i poprzednie zmiany jakościowe przekładają się na popularność sytemu SeoMatik.pl jak również na uzyskiwane efekty - warto podkreślić że na dzień dzisiejszy do każdego linku gwarantowanego przydzielanych jest średnio 100 zaindeksowanych linków bonusowych.

Tradycyjnie nie działamy wstecz czyli do czasu wdrożenia danej zmiany obowiązują dotychczasowe warunki - oznacza to również że serwisy aktywowane, nie podlegają deaktywacji z w/w zmiany.
Dodano: 10-12-2011 13:39

Autor: kozestex
Zarejestrowany: 05-03-2010
Postów: 2
Witam.
Te limity dotyczą subdomen typu sub.domena.pl czy tylko sub.sub.domena.pl ?
Pzdr.
Dodano: 10-12-2011 15:25

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Limity dotyczą subdomen, czyli jednego i drugiego przykładu z wyjątkiem domen regionalnych i funkcjonalnych które są traktowane jak domeny główne.
Dodano: 16-12-2011 14:13

Autor: usunięty
Moim zdaniem przesada, zostawiłbym te 6 subdomen w obrębie domeny.
3 subdomeny to zdecydowanie za mało, nie wiem czy poprawi to skutecznosc systemu, pewnie odejdzie tez troche uzytkownikow...
Dodano: 16-12-2011 15:02

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jeśli ktoś posiada unikalne treści pod swoje strony to i tak nie wstawia ich na subdomeny - a w przypadku powielanych treści na wielu subdomenach, prędzej czy później Google takie wyeliminuje co powoduje utratę zdobytych lokalizacji o czym ciągle są toczone dyskusje stąd podejmowane przez nas kroki aby w końcu ustabilizować tą sytuacje.
Dodano: 02-01-2012 13:55

Autor: Rocky
Zarejestrowany: 25-09-2009
Postów: 3
Ja tam stawiam dobrej jakości zaplecza na subdomenach, na domenach głównych tylko najlepsze projekty których do SWL nie dodaję ...
Również uważam, że ten limit do 3 wyjdzie na złe dla sytemu. Moim skromnym zdaniem taki limit powinien wynosić ok 10 a nie 3 ...
Dodano: 02-01-2012 16:06

Autor: pawelh
Zarejestrowany: 07-12-2009
Postów: 1
jak dla mnie najlepszy limit to 5 subdomen
Dodano: 02-01-2012 19:27

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
A co z tymi którzy w ogóle nie chcą lokalizacji na subdomenach? - Limit 3 subdomen daje gwarancje że maksymalnie ich udział w systemie nie będzie przekraczał 75% - to chyba nie jest mały udział?
Dodano: 16-01-2012 22:02

Autor: usunięty
SMA mylisz się, jeśli o mnie chodzi mam kilkuletnie serwisy zapleczowe postawione na 10 subdomenach, kazdy z nich posiada min.pr3-4 i min.20,000 bl - zawsze stawialem zaplecza na domenie glownej i 10 subdomenach. Czesto moje domeny glowne maja gorsze parametry niz subdomeny. Mysle ze lepszym krokiem byloby zmniejszanie ilosci otrzymanych punktow za subdomeny a nie liwidowanie ich zupelnie, ewentualnie powinna byc opcja w krorej uzytkownik nie zgadza sie umieszczania linkow na subdomenach, pozdrawiam
Dodano: 17-01-2012 22:10

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie mylę się - wystarczy odszukać odpowiednie wątki na forum. Natomiast to że można mieć wartościowe subdomeny i to na dużej ich liczbie, zgadzam się - dlatego można było spokojnie takie dodawać przed długi okres przed wprowadzeniem limitów.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1