nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Limit na grupę

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 05-12-2011 19:55

Autor: krzysiekp
Zarejestrowany: 28-03-2011
Postów: 11
Witam czy byłaby możliwość ustawienia limitu na grupę ? w ten sposób ktoś handlujący punktami i jednocześnie linkujący swoje strony mógłby bez problemu realizować przelewy bez uprzedniego usuwania linków.
Dodano: 06-12-2011 00:58

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
A limit lokalizacji dla linków w danej grupie?
Dodano: 06-12-2011 18:48

Autor: usunięty
Dokładnie... Przydało by się limit punktów na grupę...
Ja mam dużo kont różnych Klientów, Ci Kliencie mają różne grupy dla różnych stron.
Obecnie jedynie mogę ustawiać limity punktów ustawiąjąc liczbę linków na 1, ale nie zawsze udaje mi się ustawić ile punktów ma być przydzielne dla danej grupy.
pozatym w wielu przypadkach chciałbym zeby dana grupa miała 0 pkt mimo że ma w sobie linki które czekają na lepsze czasy.
Dodano: 07-12-2011 02:56

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
betonex, liczbę punktów ustawiasz dla grupy w systemie rotacyjnym - w stałym systemie posługujemy się liczbą zdobywanych linków.
Dodano: 07-12-2011 07:23

Autor: usunięty
SMA, masz rację. Popatrz jednak na to od strony biznesowej: na danego klienta użytkownik systemu przeznacza X punktów, ponieważ tyle mu się opłaca. Jak ustawi limit liczby linków, to albo przekroczy liczbę punktów, które chciałby przeznaczyć na klienta, albo linków będzie mniej niż mogłoby być.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1