nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Blokada spamu na seomatik

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 16-12-2011 13:11

Autor: usunięty
Czy zamiast blokować 7 z 10 dobrych subdomen nie lepiej w jakiś sposób banować takie kwiatki?
zzzzdbc5b2.dbc5.domenaregionalna.pl

Pytanie do administracji czy macie coś zamiar z tym zrobić?
Bo na taki spam to spamreport się kwalifikuje, przez takich cwaniaków wycinają dobre domeny regionalne.
Zakochany rzeźnik śpiewa z parówkami w nosie na fałszywej prawdzie , bo mu życie pękło na zakręcie . Podłapując temat szeptem zapytano co jest powodem jego takiej radości że Zakochany rzeźnik śpiewa z


Jeśli administracja nie zareaguje moje dni na seomatik są polczone, dodam ze kupuje aktualnie 5 milionów punktów i sam dodałem 350 domen globalnych, więc strata będzie. Bo zostaną wam tylko generowane śmiecie.
Dodano: 16-12-2011 13:57

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie nam oceniać skuteczność algorytmów Google - ale jeśli ich zdaniem tego typu treści przedstawiają wartość to musimy zaakceptować taki stan rzeczy tym bardziej że w ostatnim czasie Google świetnie sobie radzi ze spamem skutecznie go eliminując.

Trzeba pamiętać że SeoMatik.pl w 100% opiera się na ocenie Google przy ocenie stron - wymyślanie własnych ocen nie wiadomo czemu miałoby służyć. Niestety niezależnie ile kupujesz punktów to niestety nie znasz algorytmów Google aby móc przewidzieć co jest dla Google spamem a co nie więc dyskusja w tej kwestii wydaje się być jałowa - tym bardziej że systemy wymyślające własne widzimisiowe kryteria w celu sztucznego podnoszenia cen w podobnym stopniu mają eliminowane zasoby co potwierdza tylko nasze stanowisko.

Np. ID 440418 - nie wyświetlasz linków systemowych - to chyba gorsze dla innych kolegów którzy płaca Ci za wyświetlanie tych linków a niżeli kwestia czy link wyświetla się na spamie czy też nie wg Twojej oceny.
Dodano: 16-12-2011 15:50

Autor: usunięty
Co do ID 440418 To zarówno kod jaki i pliki i folder seomatika się znajdują na swoim miejscu, nie wiem dlaczego nie wyświetlają się linki, może to wada systemu?


No to ja nie chce takich linków, nie zamierzam też w takim systemie trzymać normalnych stron z treścią,

Współczesny producent chowa głowę pod szyję ? oburzony tym pytaniem odpowiedział: bo dopadła ją kurza ospa w korku na miejscu parkingu ! A znudzony producent pogryzł kisiel , a też pogryzł kisiel . Zatamował w ten spsób rynek 


Może ktoś chce trzymać na tym linki, ale ja nie i wszyscy moi Klienci też nie. Twórzcie takie śmiecie na pewno daleko dojdziecie.
Dodano: 16-12-2011 16:54

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jeśli nie zgadzasz się z oceną Google wartości serwisów na których emitowane są Twoje linki to musisz albo z nimi to konsultować albo nastawić się na pozycjonowanie w lepszych wyszukiwarkach - nie jest rolą systemu wpływanie na algorytmy Google.
Dodano: 16-12-2011 18:14

Autor: usunięty
Pan tymi słowami sieje propagandę? Czy to poprostu kpina?
Dodano: 16-12-2011 21:02

Autor: magnesart
Zarejestrowany: 18-09-2009
Postów: 13
Administracja pisze o dosyć oczywistych rzeczach, które dla niektórych mogą być jednak szokiem. Nie ważne jak duży syf jest na witrynie. Sędzią jest Google i to on wskazuje, które strony są bezwartościowe, a które nie.

O jakości systemu nie świadczą najlepsze czy najgorsze strony, ale te przeciętne których jest najwięcej. W ostatnich tygodniach przeszły przez systemy niespotykane dotąd fale banów i to właśnie takie kataklizmy poprawiają jakość domen w systemach poprzez usunięcie tych najgorszych. Dodatkowym plusem jest motywacja zapleczowców do tworzenie lepszej jakości zaplecza.
Dodano: 17-12-2011 02:09

Autor: usunięty
betonex powinien otworzyc swoj system jako znawca algorytmow a nie robic do swojego gniazda. Jak czytam ze ktos ma miliony punktow ale ciagle narzeka i smrodzi to noz mi sie otwiera w kieszeni, kpina chlopie. Zabierz swoje klocki jak jestes taki madry i idz ucz innych jaki z ciebie znawca ale nie zawracaj nam tu glowy swoimi wymyslami bo na teraz to jedynie wartosc strony potrafi ocenic tylko sama szukajka i pod nia sa systemy gdzie wszystkie biora podstawowy parametr pod uwage, fakt zaindeksowania strony i podstron, a reszta to domysly.
Dodano: 17-12-2011 08:34

Autor: usunięty
Właśnie to robie, ten system jest nie dla mnie. Za dużo tu spamu
Dodano: 17-12-2011 10:15

Autor: usunięty
Może nie całkiem stąd uciekam, zabieram tylko swoje domeny, nie będę za nie pobierał tyle samo co własciciele generatorów
Dodano: 17-12-2011 12:25

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie rozumiesz że wynagrodzenie serwisów zależy od ich parametrów - więc jeśli twierdzisz że generatory otrzymuja tyle samo punktów co Twoje wypieszczone domeny, oznacza to że są tyle samo warte co i te pierwsze.
Dodano: 18-12-2011 11:30

Autor: usunięty
Za każdą jedną moją domenę system pobiera średnio 50k punktów, a dostaje tyle samo 3-4 k za domenę. Ale to już inny wątek był. Ok koniec tematu, temat proszę o skierowanie do kosza. Nie ma się co dłużej rozwodzić... Nie chcę uchodzić za marudę po prostu przenoszę się gdzie indziej. Sematik idzie w kierunku podlinkowania zaplecza a nie pozycjonowania stron. Dopuszczając takie generatory. To jest moje zdanie i skoro ktoś mi mówi że to google uznaje to po prostu wprowadza innych w błąd. Takie coś jest banowane z automatu, zobaczymy ile to pochodzi. Ja wolę nie ryzykować i nie trzymać tu stron.
Dodano: 18-12-2011 13:18

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jeśli twierdzisz że takie coś jest banowane z automatu to już Ciebie całkowicie nie rozumiem - skoro tak to po paru dniach nie będzie tych stron w systemie a Twoje linki będą tylko na tych wartościowych lokalizacjach - system naśladuje ruchy i oceny Google.

Nie rozumiem też stwierdzenia że zabierasz strony bo nie chcesz ryzykować - skoro są one takie wartościowe to chyba nie ma żadnego ryzyka?
Dodano: 29-12-2011 23:17

Autor: pracus
Zarejestrowany: 16-12-2009
Postów: 18
Tak się składa, że ja dostałem linka na stronie dokładnie takiej jak podajesz - te głupie teksty typu "głupi czesiu grzebie w kiblu".
A strona główna ma PR =2! Jak to wytłumaczysz?

Widocznie autor zaplecza mimo generacji potrafi tak zrobić że google to ceni. A niejeden pisze własne teksty ale nie potrafi zdobyć PR.

Ja od pół roku pozycjonuję tylko i wyłącznie seomatikiem. Żaden swl rotacyjny niepotrzebny gdy linki seomatika nabierają mocy w czasie. Linki ze spamów...
Tylko kwestia analizować swoją kiepałą i wiedzieć jak użyć seomatika. Nie jest to użycie wprost - wiąże się z pewnymi kombinacjami, ale wykorzystany jest tylko seomatik.

Pisałem, z tego albo 2gieo konta, że sprzedam wiedzę z seomatik za 1k zł netto. Teraz podnoszę cenę do 10k netto. Ofertę kieruję do dużych agencji SEO, które są w stanie odbić 10k wydatku w 2mce podnosząc pozycje wszystkich pozycjonowanych haseł na wybrane pozycje.

Pozycjonując na spamie typu zzzzcostam.costam.regionalna.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1