nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Dublowanie przy imporcie, jest czy nie ma?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 14-03-2012 17:37

Autor: usunięty
Witam,

przy imporcie linków Seomatik dubluje adres, które już są w grupie linków czy je pomija?

Czy można wybłagać u Was opcję przy imporcie np. 'Pomiń duble" albo "Dubluj URLe" czy coś w tym stylu?
Dodano: 14-03-2012 18:26

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Ale musisz sprecyzować o jakie duble chodzi - url, anchor, inne ...czy może powinny być brane pod uwagę duble identyczne pod każdym względem idąc od urla a kończąc na monitoringu...
Dodano: 16-03-2012 12:20

Autor: usunięty
Najbardziej chodzi tu o dublowanie URLa, pytam ponieważ gdy dodaję dużo linków do Seomatika korzystając z importu, nie mam możliwości wyodrębnienia URLi które już w Seomatiku są od tych nowych, które chcę dodać.

Czyli jeśli mam już w Seomatiku URL domena.pl to czy jak zassam import z nowymi URLami i będzie na tej liście importowanej też ponownie domena.pl to Seomatik doda drugi raz domena.pl czy nie doda?
Dodano: 16-03-2012 15:01

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Doda gdyż przeważnie te same urle linkowane są na wiele różnych fraz...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1