nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
brak przydzielania linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 23-10-2012 10:52

Autor: usunięty
Witam. Mam problem. Otóż system dla jednej z moich stron które linkuje, nie przydziela wogóle linków w multilinku(TP)
Obecnie jesy ustawione do 600 linków max na 100 przydzieleń dziennie, z czego przydziliło mi tylko...3 linki.
Próbowałem ponownie dodawać stronę do multi i pojawia się ten sam problem.
Co jest tego przyczyną? Jak temu zaradzić?
Dodano: 23-10-2012 11:58

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Z tego co widzę link dodany poprawnie - pierwszy przydzielona lokalizacja jest z przed kilku godzin więc teraz trzeba czekać za kolejnymi. Proszę pamiętać o fakcie iż w systemie SeoMatik.pl to nie właściciele serwisów oczekują za linkami ale właściciel linków - system jest praktycznie obłożony w 100% od wielu miesięcy i trzeba wykazywać cierpliwość.
Dodano: 23-10-2012 12:34

Autor: krzesieg
Zarejestrowany: 08-08-2010
Postów: 28
mam podobna sytuacje na wiekszosc serwisow, czy ostatnio zmniejszyla sie liczba stron z linkami? jeszcze miesiac temu nie mialem tego problemu.
Dodano: 23-10-2012 14:19

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Post wcześniej już padła odpowiedź, od wielu miesięcy zainteresowanie nowymi lokalizacjami jest dużo większe niż możliwości systemu - sytuacja może rzadko spotykana gdyż w innych systemach jest na odwrót tj. brak zainteresowania. Oczywiście o sytuacji informowaliśmy już wcześniej - proszę zobaczyć ostatnie posty w tym wątku:

http://www.seomatik.pl/forum/topic/1830-nowe-domeny-pilne/
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1