nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Lista ostatnio dodanych linków i archiwum przelewów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 27-12-2012 16:06

Autor: usunięty
Witam,

Chciałbym zaproponować dwie nowe funkcjonalności.

1. Dodanie listy ostatnio przydzielonych linków.
Chodzi o to, że lubię przejrzeć na jakich stronach są moje linki. Problem w tym, że aby zobaczyć co gdzie doszło muszę zaglądać w statystyki wszystkich linków tylko po to by znaleźć dwie nowe lokalizacje. Dobrze byłoby, gdyby taka lista była zupełnie wyodrębniona.

2. Lista archiwalnych przelewów.
Ktoś przelewa mi punkty od 10.12.2012 do 22.12.2012 i anuluje przelew 5 dni przed terminem. Ja w tym momencie muszę przeglądać pocztę i korespondencję ze sprzedawcą w celu ustalenia od kiedy do kiedy to było. Baaa czasem nawet nie dostaję informacji o anulowaniu przelewu(np zmniejszenie liczby punktów sprzedawcy i automatyczne anulowanie u mnie). Dobrze by było, aby system po ustawieniu nowego przelewu zapisał w oddzielnej tabeli jego dane i wyświetlał je w panelu. Dla zwinnego programisty max 2h pracy, które bardzo ułatwiają znalezienie użytkownika, który kiedyś przelał mi punkty.
Dodano: 28-12-2012 16:14

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
2. Lista archiwalnych przelewów.

Wykonane w zakładce przelewy, pod formularzem - opcja pokaż/ukryj.
Dodano: 28-12-2012 20:16

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Dziękuję obu Panom :) Ja to robiłem skrinszoty ;)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1