nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Brak przydzielania linków do serwisów

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 19-01-2013 10:17

Autor: airpl
Zarejestrowany: 14-10-2012
Postów: 2
Witam ... mam problem z przydzielaniem linków do serwisów a co za tym idzie bardzo słabą punktację za nie. Wygląda to prawie jakby system nie brał pod uwagę moich serwisów albo ustawiał je na samym końcu kolejki.

W tej chwili w kategorii Handel, Biznes, Ekonomia jest 56 wolnych miejsc a mój serwis w tej kategorii ma zaledwie 2% przydzielonych linków. Dziwne jest również to że mimo tak niskiego % na stronie głównej są 4 linki a ta lokalizacja jest chyba najdroższa.

Jakiś czas temu w kategorii Motoryzacja, Transport ilość wolnych miejsc spadała chyba nawet poniżej 10(sztuk, nie procent) a mimo to serwis w tej kategorii ma jedynie 5% przydzielonych linków (wcześniej było jeszcze mniej)

Pozdrawiam
Dodano: 19-01-2013 12:11

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Niestety SITE tych stron nie pozwala przyjąć większej liczby linków a przez to uzyskać większej punktacji. Takim minimalnym poziomem który pozwoliłby uzyskać 100% punktów jest site=50.
Dodano: 19-01-2013 14:10

Autor: airpl
Zarejestrowany: 14-10-2012
Postów: 2
Widzę że sytuacja trochę się poprawiła. Dzięki
Informacja o SITE min 50 też dość istotna. Nigdzie wcześniej na nią nie trafiłem.
Dodano: 19-01-2013 15:56

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
http://www.seomatik.pl/forum/topic/2055-obnizenie-minimalnego-poziomu-site/

System przydziela 250 różnych linków gwarantowanych w obrębie serwisu - biorąc pod uwagę iż maksymalnie można wyświetlić 5 linków na podstronie, daje to nam konieczność posiadania minimum 50 podstron w celu uzyskania 100% obłożenia.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1