nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Ogłoszenia
[SPRZEDAM] gotowe strony tematyczne pod SWL i zaplecze, FVAT

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 17-04-2014 16:42

Autor: rain
Zarejestrowany: 24-09-2009
Postów: 12
Sprzedam strony tematyczne do wykorzystania pod seomatik, statlink, inny SWL czy własne zaplecze (same strony bez domen):

- stworzone są na prostych templatkach, plikach .php z funkcją include, nie wymagają bazy danych jedynie wrzucenia na ftp
- mają gotowe zaincludowane w kodzie wydzielone pliki pod porozrzucanie linków w treści
- mają po 20-30 podstron tekstu ok 1k znaków, unikalnego, pisanego z palca pod zamówienie jako że każda strona jest w konkretnej tematyce
- dodatkowo mają zaincludowany kod skryptu zabezpieczającego przed zbyt częstymi wizytami dziwnych botów zżerających transfer i zasoby

Sztuk 18 razem. Sprzedaję gdyż nie mam możliwości ani czasu wyszukiwać domen z wysokim PR (strony były docelowo pod statlink) by przenosić zaplecza, a ktoś sprzedający punkty raz dwa z tych zapleczówek zrobi dobry użytek. Interesuje mnie kwota 30 zł netto sztuka, wystawiam faktury vat. Kontakt najlepiej poprzez PW.
Dodano: 18-04-2014 13:44

Autor: shaunblack
Zarejestrowany: 12-02-2010
Postów: 8
Jaka cena za całość? Mogę prosić przykład? Proszę o kontakt na shaun_black@wp.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1